Clou wolności i zabawy. Stylizacja na letni festiwal

Trwa Festiwal Coachella 2019, który jest prawdziwym wybiegiem dla influencerek. Instagramerki dwoją się i troją, aby zrobić idealne zdjęcie i to w najbardziej wymyślnym wydaniu. Nietrudno dostrzec, że wiele outfitów zostało wręcz stworzonych do zabawy pod gołym niebem, a dokładniej na letnich festiwalach, których przecież u nas nie brakuje. A kto poczuje niedosyt, może jechać za granice. Oby tylko wystarczyło letnich miesięcy!

Stylizacje festiwalowe mimochodem nawiązują do stylu boho i hippie. I właśnie m.in. elementów takiej estetyki doszukamy się w propozycji naszej Inspirantki. Tutaj z pewnością należy wymienić czarne szorty obszyte indiańskimi frędzelkami oraz t-shirt hippie z motywem słońca. W czasie chłodniejszego wieczoru narzucamy ciekawy przewiązywany naturalnym sznurem kardigan – przypominający nieco ponczo, którego nie powstydziłaby się Pocahontas. Niezwykle istotną rolę w stylizacji grają też jedyne w swoim rodzaju sandały, które tak wyraziście się mienią, że nie da się ich nie zauważyć.

 

W dzisiejszych Trendach Dnia postanowiłyśmy wyróżnić magart. Serdecznie gratulujemy!

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#Coachella2019

#kapeluszwroligłównej

#wiosennadandyska

#torebkazplecionki

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (60 głosów, średnia: 4,40 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany