Najbardziej leniwe znaki zodiaku – sprawdź, kto lubi długo spać i zawsze wszystko odwleka!

Są takie dni, że nie mamy ochoty ruszać się z fotela i gdybyśmy mogli, tonęlibyśmy w nim aż do wieczora z arsenałem nachosów, żelków i ulubionych napojów pod ręką. Jak się okazuje, niektóre znaki zodiaku są jednak bardziej od innych skłonne do prokrastynacji. Kto lubi spędzać czas pod kołdrą, a kto w nieskończoność odwleka wykonanie swoich obowiązków? Przekonajcie się, co na ten temat mają do powiedzenia gwiazdy!

Na Twoim biurku piętrzą się papiery czekające na przejrzenie, a Ty od godziny oglądasz na youtube filmiki z kotami? Wchodzisz do wanny na 15 minut, a później zaczynasz bawić się gąbką, dolewasz ciepłej wody i nagle z 15 minut robi się godzina? A może pozwalasz sobie „w przerwie” na 20 minut serialu, po czym otrząsasz się z letargu mniej więcej przy piątym odcinku? Sprawdź, jakie są najbardziej leniwe znaki zodiaku i przekonaj się, czy astrologia nie okaże się… nową wymówką dla Twojej prokrastynacji! Znaczenie godzin ma tutaj także znaczenie!

leniwe znaki zodiaku

www.pixabay.com

Najbardziej leniwe znaki zodiaku – sprawdź, kto lubi długo spać i zawsze wszystko odwleka!

 

Strzelec

giphy.com

W nieskończoność odwleka zrealizowanie najprostszych zadań, wmawiając sobie, że go przerastają. W międzyczasie oddaje się iście hedonistycznym przyjemnościom, bawiąc się tak, jakby jutro miało nigdy nie nadejść. Gdy jednak przekroczy już wszelkie limity czasu, wpada w panikę. Zaczyna chwytać się kilku rzeczy naraz i wszystko robi „po łebkach”. Efektem są byle jak wykonane zadania, prezenty kupione na ostatnią chwilę, bagaże, które trzeba przepakowywać na lotnisku czy bilety zamówione na nieodpowiedni termin. Trudno też oczekiwać od Strzelców (szczególnie od mężczyzn), że sprawdzą się w porządkowaniu domu. Najpewniej wrzucą po prostu zalegające na widoku przedmioty do szafy, a później zamkną ją, siłą dociskając drzwiczki.

 

Panna

giphy.com

Wspaniałe wizje, wielkie plany, duże możliwości i… brak chęci na ich wykorzystanie. Tak w skrócie można opisać schemat działania zodiakalnej Panny. Choć uporządkowane i intensywnie analizujące każdy aspekt swojego życia, osoby urodzone pod tym znakiem niechętnie wykonują coś ponad najpilniejsze obowiązki. Zamiast chwytać się dodatkowych prac, żeby dorobić albo wykorzystać wolny czas na nadrobienie zaległości w artystycznych projektach, książkach do przeczytania czy językach obcych, czekających na doszlifowanie, wolą raczej włączyć kolejną komedię. Nie pogardzą też wyjściem na imprezę albo wypróbowaniem nowej, wciągającej gry.

 

Ryby

giphy.com

Zodiakalne Ryby mentalnie są pracowite i towarzyskie. Lubią zarabiać i są w stanie poświęcić dużo uwagi i czasu realizowaniu swoich pasji. Niestety przesilenie wiosenne, które dotyka Ryby wkrótce po ich narodzinach często pozostawia ich zegar biologiczny w stanie rozstrojenia. Pozostają więc senne, przewlekle osłabione i wrażliwe na stres. Do działania potrzebują motywacji w postaci towarzystwa i pozytywnej aury, wypełnionej żartami, śmiechem i piękną pogodą za oknem.

 

Lew

giphy.com

Lwy przykładają się do pracy, ale tylko w dwóch pierwszych kwartałach roku. Na resztę nie starcza im sił i po miesiącach starań zaczynają dystansować się do wszystkich ważnych spraw. Na urlopie stają się całkowicie obojętne. Nie odbierają telefonów, a co więcej, dosłownie zamykają oczy na wszystko, co mogłoby choć w niewielkim stopniu  wiązać się z ich pracą. Bez najmniejszych wyrzutów sumienia oddają się błogim, leniwym rozrywkom.

 

Skorpion

giphy.com

Skorpiony to urodzone śpiochy. Potrafią zapadać w głęboki letarg nawet na 10 godzin i zawsze znajdą chwilę na drzemkę w ciągu dnia. Uwielbiają planować i robić listę ambitnych zadań do wykonania, ale na tym zazwyczaj kończy się ich motywacja. Bujają w obłokach przez co z trudem skupiają uwagę na konkretnych obowiązkach.

 

Byk

giphy.com

Zodiakalne Byki najlepiej opisuje powiedzenie „zdolny, ale leniwy”, którym lubią posługiwać się nauczyciele. Utalentowane i sprytne, wykorzystują swą błyskotliwość do wzmocnienia efektywności przy jak najmniejszej dozie wysiłku. Chętnie korzystają z pomocy innych, by wykonać obowiązki, lecz zanadto się przy tym nie napracować. Nie przejmują się też specjalnie deadline’ami. Zadania wykonują we własnym tempie, gdyż doskonale wiedzą, że ostatecznie uda im się jakoś wybrnąć z kłopotliwej sytuacji. Zawsze spadają na cztery łapy.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (162 głosów, średnia: 4,14 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Tara  19 stycznia 2019 09:48

  Mój mąż Panna – pracowity , wcześnie wstaje 😉
  Ja Wodnik – leń i śpioch 😀
  Czemu nie ma mnie na liście! 😉

  Odpowiedz
  • Agata  2 marca 2019 08:45

   Tara, bo ja jestem Wodnikiem i nie jestem śpiochem wstaje wcześnie rano wypiję kawkę i zaraz biorę się do pracy. To zależy od charakteru człowieka i mobilizacji 😉

   Odpowiedz
 2. MarciaMarcia  19 stycznia 2019 17:03

  😂😂😂

  Odpowiedz
 3. agasam9  19 stycznia 2019 23:28

  jestem panną i absolutnie nie zgadzam się z opisem

  Odpowiedz
 4. as_sa  20 stycznia 2019 13:22

  Hihihi nie ma baranów 😀 😀 😀

  Odpowiedz
 5. wioleta Sekura  20 stycznia 2019 14:33

  Ktos tu chyba kłamię.nie zgadzam się!

  Odpowiedz
 6. blogujemytestujemy  20 stycznia 2019 15:17

  No nie wiem, ja jestem zodiakalna waga i czasem mam takiego lenia,że szkoda gadać. Mój mąż wodnik, wcześniej było ok, a teraz z wiekiem już zauważyłam,że zaczął robić się bardziej leniwy. Mama panna i ona była bardzo pracowita jak była młoda z wiekiem na starość zrobiła się leniem, więc to chyba nie ma reguły

  Odpowiedz
 7. ewalub  21 stycznia 2019 11:56

  Nie zgadza się.

  Odpowiedz
 8. Magdalena  21 stycznia 2019 20:50

  Jestem Panną, całkowicie zgadzam się z opisem 😉

  Odpowiedz
 9. Sylwia  22 stycznia 2019 20:25

  Co do mojego znaku zodiaku to się zgadza 😀

  Odpowiedz
 10. Wusia  23 stycznia 2019 19:35

  Mój syn-byk -100procentowa prawda -zdolny ale leniwy.

  Odpowiedz
 11. Jaworka  23 stycznia 2019 21:48

  U mnie całkowicie się nie zgadza

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany