Czy miłość naprawdę może pokonać wszystko?”Legend” Katy Evans już w księgarniach!

Już jest! Na półkach w księgarniach czeka na was jeszcze gorąca premiera. A mowa o kolejnej części bestsellerowej serii „Real” Katy Evans. Podobnie jak w przypadku innych tomów i w „Legends” nie zabraknie miłości, namiętności i walki. Lektura jesienną mroźną porą będzie idealnym wyborem.

To doskonała wiadomość dla miłośniczek bestsellerowej serii „Real”, prosto z listy bestselerów „New York Timesa”. A chodzi oczywiście o najnowszy, szósty tom, który wyszedł spod pióra Katy Evans. Książka zatytułowana „Legend” to historia wielkiej miłości, siły i walki z własnymi demonami. Warto po nią sięgnąć, zwłaszcza teraz, gdy szaruga za oknem nie dostarcza nam zbyt wielu atrakcji. Zapewniamy, że lektura oderwie cię od szarej jesiennej codzienności i z pewnością wybudzi z listopadowego marazmu.

Legend Katy Evans

kolaż własny redakcji, źródło: www.pixabay.com i materiały prasowe

Czy miłość naprawdę może pokonać wszystko?”Legend” Katy Evans już w księgarniach!

To już szósta część bestselerowej serii. Przed „Legend” ukazały się kolejno: „Real”, „Mine”, „Remy”, „Rogue” i „Ripped”. Wszystkie części okazały się prawdziwymi hitami i wszystko wskazuje na to, że podobnie będzie z nowością. Długie i zimne wieczory zachęcają teraz do siedzenia w domu, dlatego warto otulić się kocem, zrobić sobie ciepłą herbatę i zatopić się w pełnych emocji i namiętności powieściach autorki. 

 

O książce…

Główny bohater – Cage Maverick „The Avenger”marzy o tym, aby stać się legendą ringu. W półświatku rozpoznawany jest po tatuażu na plecach zwiastującym kłopoty i czipie na ramieniu. Jednym z jego życiowych celów jest pokonanie niepokonanego Remingtona „Riptide” Tatema. Nie może jednak skupić się wyłącznie na treningach, bo w czasie jednego z nich spotyka młodą i atrakcyjną dziewczynę. Łączy ich przede wszystkim fakt, iż oboje są obcy w mieście. Bardzo szybko między nimi zaiskrzyło. Równie szybko jednak okazało się, że ich gorący romans i miłość nigdy nie powinny były się zdarzyć. Dziewczyna to bowiem Reese Dumas, kuzynka żony Remingtona Tate’a, czyli największego wroga Maverica. Kto zostanie legendą ringu? Czy miłość przetrwa wszystko? Tego dowiecie się z najnowszej propozycji od Katy Evans.

 

O autorce…

Katy Evans zadebiutowała powieścią erotyczną „Real”, która to właśnie była początkiem hitowej serii. Jej książki przetłumaczone zostały na 12 języków, a tytuły trafiły na listy bestsellerów New York Timesa, USA Today i Wall Street Journal. Oprócz pisania, autorka uwielbia bieganie i astrologię, a jako szczęśliwa mężatka dużo czasu poświęca ukochanemu mężowi.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (173 głosów, średnia: 4,35 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. macierzanka  30 listopada 2018 15:40

    Lubię masowo czytać książki.więc myślę ,że i ją przeczytam.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany