Lee i PPQ – wspólna kolekcja podczas Londyńskiego Tygodnia Mody – wiosna lato 2012

Marka  PPQ, która podbiała świat mody dzięki swoim fantastycznym rurkom,  obchodzi swoje dziesiąte urodziny. Z tej okazji projektanci marki postanowili przygotować z marką odzieży dżinsowej Lee wspólny, wyjątkowy pokaz na sezon wiosna?lato 2012. Duet przerobił kilka najbardziej kultowych modeli Lee dla kobiet, w tym seksowne dżinsy Scarlett oraz legendarną koszulę dżinsową Lee Western.

lee ppq wiosna lato 2011

Charakter marki Lee pozostał jednak wyraźnie widoczny, ponieważ projektanci PPQ do przeróbek wykorzystali techniki nadruku, haftu oraz zdobień. Pokaz PPQ odbył się podczas Londyńskiego Tygodnia Mody. Zostały na nim zaprezentowane cztery niepowtarzalne zestawy.

?Jesteśmy dumni, że mogliśmy przedstawić wspólny projekt z PPQ podczas Londyńskiego Tygodnia Mody. Uważamy, że nasze dżinsy doskonale równoważą wyrazisty i innowacyjny styl PPQ. Cieszymy się, że zarówno na wybiegu, jak i w sklepie Lee pojawi się coś zabawnego, dostępnego i modnego, co ? mamy nadzieję ? przyciągnie fanów obu marek? Nadia Kokni ? Dyrektor Marketingu Konsumenckiego Lee EMEA

?Inspiracją do współpracy z Lee było nasze logo. Litery, które pojawią się na dżinsie, są powiększeniem złotych liter PPQ. Będą one miały postać haftów na spodniach Lee  Scarlett oraz na koszuli dżinsowej?Amy Molyneaux ?  Dyrektor Kreatywny PPQ.

Zobaczcie, co przygotowali projektanci PPQ i Lee na wiosnę i lato 2012

Zobacz także: Lee na jesień i zimę 2011/ 2012 ? zdjęcia kolekcji i lookbook (73 zdjęcia)

Lee-Jesien-zima-2011-2012

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (128 głosów, średnia: 4,67 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Agnieszka  5 maja 2017 22:03

    Ciekawa kolekcja. 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany