Lee dla Twojego mężczyzny na wiosnę-lato 2014

Oddanie współczesnemu stylowi, ponowne odkrycie kultowych modeli i precyzyjne podejście do rzemiosła- to główne cechy kolekcji dla mężczyzn LEE na sezon wiosna/lato 2014. Zobacz zdjęcia!

Oddanie współczesnemu stylowi, ponowne odkrycie kultowych modeli i precyzyjne podejście do rzemiosła- to główne cechy kolekcji dla mężczyzn LEE na sezon wiosna/lato 2014. Poprzez nowe wyprania, świeżą paletę barw, wysokiej jakości tkaniny, wraz z klasycznymi koszulami i denimem z 5 kieszonkami jako podstawowy segment marki, sezon SS14 opiera się na podkreśleniu pewności siebie, celowości i nowoczesnej kreatywności . SS14 to dla marki Lee sezon nowoczesnej kreatywności wyrażonej nowymi technikami wyprania, świeżą paletą barw, wysoką jakością tkanin.To także czas wyrażenia pewności siebie poprzez klasykę koszul i denimu z 5 kieszonkami.

Meska kolekcja Lee wiosna-lato 2014 (1)

Kultowe produkty zachowują swój styl ze względu na bogate dziedzictwo marki, reinterpretując jednocześnie znane fasony w sposób współczesny. Z poszanowaniem dla tradycji marki, kultowe fasony zostają unowocześnione tak, aby nawiązywały do bieżącego miejskiego styl.

Trzy warianty kolorystyczne tworzą narrację dla palety barw całej kolekcji, która ewoluuje od bieli i zanikających wyblakłych białości aż do głębokich błękitów i – wreszcie – odważnych letnich pasteli, których intensywność jest stonowana poprzez tradycyjne wyprania.

Denim jest roztarty, sprany i wyblakły. Worker Jacket została odbarwiona i starta za pomocą pumeksu, co nadało jej wyrafinowanego, zużytego wyglądu, który jest jednocześnie subtelny; w kontraście pojawia się drapieżny, granatowy blezer, z kieszeniami i mankietami nawiązującymi do dawnych kolekcji. Kolekcja SS14 skupia się zarówno na fakturze materiałów, jak i kolorze.

Prostota koszul BUTTON DOWN (z drewnianymi guzikami) i WESTERN SHIRT w stonowanych kolorach stanowi część linii pięciu klasycznych koszul- LEE UNTOUCHABLES, które będą zawsze integralną częścią każdej kolekcji sezonowej. RIDER LEE SURE (rdzeń stylu koszul z lat 60. z casualowej linii LEE) i WORKER uzupełniają całą kolekcję.

Meska kolekcja Lee wiosna-lato 2014 (2)

Linia premium BLUE LABEL, produkowana w najlepszych zakładach przemysłowych w Europie, oferuje wyrafinowany look na sezon SS14 zwracając uwagę na wykończenia. Nowa włoska tkanina COMFORT STRETCH tworzy część kolekcji wraz z naszywkami, szwami (zaczerpniętymi estetycznie z dziedzictwa marki) i denimem. Klasyczny fit slim – LUKE – z 5 kieszeniami, charakteryzuje się 16 wypraniami – w tym aż trzema BLUE LABEL – z podwójnym nasączaniem i antycznymi odcieniami, kończąc na charakterystycznych wykończeniach, jasnej palecie szafranu, barwach trawiastych czy przytłumionej czerwieni oraz subtelnych szwach.

Jeśli 125 -letnie dziedzictwo LEE stanowi podstawę tej całkowicie nowoczesnej kolekcji, to zawsze jest odrobina miejsca na nostalgię. Sezon Ss14 podkreśla nie tylko to, skąd pochodzisz, ale także skłania do zastanowienia się, dokąd zmierzasz – to kluczowe wartości LEE .

I to jest ta pewność, będąca podstawą marki: kultowa odzież, która posiada niezachwianą pozycję w nowoczesnym świecie.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (122 głosów, średnia: 4,59 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  31 marca 2014 06:43

  Fajne propozycję. Muszę wyciągnąć męża na zakupy.

  Odpowiedz
 2. martucha180  31 marca 2014 09:29

  Przystojniaki Lee

  Odpowiedz
 3. as_sa  31 marca 2014 20:29

  Nie wiem czy cokolwiek nowego pojawiło się w tej kolekcji. A na przystojniaków popatrzeć zawsze można 😉

  Odpowiedz
 4. bbo  31 marca 2014 20:54

  To prawda, w kolekcji nie pokazano nic nowego. Przynajmniej nie na tych zdjęciach.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany