Lato w biurze – Modne, wakacyjne i niecodzienne stylizacje

Czas na urlopy i wakacyjne szaleństwa. Do upragnionego wyjazdu i pakowania zwiewnych sukienek oraz bikini w walizki prawdopodobnie zostało jeszcze kilka tygodni, warto więc pomyśleć o tym jak przetrwać je w pracy. Najlepiej elegancko, ale z wakacyjnym polotem!

Lato w biurze

Początki lata, kiedy nasze koleżanki już spędzają dnie opalając się na plaży, a my wciąż liczymy dni do naszego, wymarzonego urlopu, są w pracy najcięższe. Codziennie przechodzimy obok sklepowych manekinów w słomkowych kapeluszach, myśląc o tym, co włożymy do wakacyjnej walizki. Najczęściej nasza praca wymaga formalnego stroju i nie możemy popuścić wodzy fantazji, warto jednak trzymać się pewnych wskazówek, aby strój cieszył, a nie przyprawiał o letnią depresję! Najważniejszą zasadą jest trzymanie się w ubiorze jasnych kolorów – zamiast przysłowiowej sukienki małej czarnej.

Lato w biurze

Zamiast zwykłego czarnego lub granatowego garnituru czy sukienki załóż elegancką bazę stylizacji w pastelowych barwach lub też w bieli- absolutnym kolorze sezonu! Warto postawić na klasyczne lecz intensywnie kolorowe dodatki, które nie tylko ożywią stylizację, ale są przede wszystkim niezawodnym sposobem na poprawę humoru. W pracy najczęściej musimy zapomnieć o wygodnych espadrylach czy praktycznych japonkach. Spraw sobie więc przyjemność dobierając do zestawu ulubione szpilki. Będziesz wyglądać i czuć się niezwykle kobieco, a do pracy dotrzesz bezpiecznie i wygodnie, dzięki ukrytym w torebce balerinom. Żeby przetrwać lato w biurze warto sobie poprawić sobie humor jakimś niezwykłym ubraniowym zakupem. Nie ma nic lepszego niż komplet nowej bielizny czy kolejna torebka do kolekcji. I malutki kalendarz. Byś siedząc za biurkiem w pracy mogła odliczać dni do wakacyjnej podróży!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (187 głosów, średnia: 4,19 z 5)
zapisuję głos...