Latem szczególnie uważaj na grzybicę!

Lato zbliża się wielkimi krokami. Wielu z nas już dziś zaczyna myśleć o zasłużonym urlopie. Musimy być jednak świadomi, że wakacje to czas, kiedy jesteśmy szczególnie narażeni na ryzyko zarażenia się grzybicą stóp. Słońce, plaża, wyjście na basen, wspólne prysznice, przebieralnie, a nawet łazienki to miejsca, w których bardzo łatwo można zarazić się grzybicą.

maxlung

maxulg® Skutecznie pielęgnuje i łagodzi problemy skórne. Jego nawilżająco – ochronne działanie wynika z unikalnego połączenia naturalnych składników antyseptycznych, ekstraktów z kory wierzby i kory dębu oraz masła Shea i Panthenolu.  

  • Kora wierzby – wyciąg z wierzby jest wykorzystywany w dermatologii ze względu na synergizm salicylanów i flawonoidów oraz właściwości keratolityczne, ściągające i nawilżające.
  • Kora dębu – zawiera cenne środki pielęgnacyjne, które mają działanie ściągające, antyseptyczne i przyśpieszające regeneracje. Kora dębu wzmacnia naturalny system ochronny organizmu.
  • D-panthenol – witamina B5 – stymuluje podziały komórkowe, dzięki czemu działa gojąco i regenerująco; pomocny przy gojeniu ran i drobnych uszkodzeń skóry oraz leczeniu blizn.
  • Masło Shea uzupełnia niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe oraz wzmacnia cement międzykomórkowy. Skutecznie chroni przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych i silnie wygładza szorstką, wysuszoną skórę. Zapewnia komfort i przyspiesza regenerację popękanej skóry.

Sposób użycia:

Stosować dwa razy dziennie na czyste i suche stopy.

Regularne stosowanie kremu maxulg® zwiększa efekt działania i utrzymuje skórę stóp we właściwej kondycji.

maxulg® to produkt polski,  dostępny bez recepty w aptekach na terenie całego kraju.

CENA: 15 zł

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (100 głosów, średnia: 4,51 z 5)
zapisuję głos...