Laser i-lipo – bezbolesna redukcja tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki

Zabieg ?i-lipo? to najnowocześniejsza technologia w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Zabieg jest bezbolesny, nie pozostawia żadnych śladów na skórze, a utrata w obwodzie miejsca poddanego zabiegowi jest widoczna natychmiast.

Innowacyjność urządzenia ?i-lipo? wynika z zastosowania przełomowej technologii – przetworzonej wiązki zimnego lasera diodowego klasy 3D o silniejszej w porównaniu do podobnych urządzeń mocy. Widzialne światło czerwone lasera o długości fali 650 ? 660 nm głęboko i bezboleśnie przenika warstwy skóry i inicjuje zmiany chemiczne w komórkach ? tworzą się kanaliki, przez które równomiernie uwalniany jest tłuszcz. Dodatkowo, do ciała pacjenta doczepiane są malutkie głowice, które stymulują węzły chłonne zlokalizowane najbliżej obszaru poddawanemu zabiegowi. Tym samym organizm jeszcze szybciej usuwa kwas tłuszczowy i glicerol, który wędruje przez układ limfatyczny do organów, gdzie zmieniany jest w energię. W celu efektywnego zmetabolizowania uwolnionej z tłuszczu energii, zaleca się wykonanie intensywnych ćwiczeń fizycznych po zabiegu.

Dzięki wykorzystaniu zimnego lasera ?i-lipo?, pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu i zaraz po zabiegu może wrócić do codziennych czynności.

Światło zimnego lasera i-lipo głęboko przenika warstwy skóry i kieruje się na mitochondria komórek tłuszczowych, które otrzymują chemiczny sygnał do rozpadu. Efekty tego procesu może zobrazować porównując dojrzałe winogrona z rodzynkami. Już w trakcie trwania zabiegu komórki uwalniają tłuszcz i widocznie zmniejsza się ich rozmiar. Seria zabiegów i-lipo w połączeniu z odpowiednią dietą i ćwiczeniami, umożliwia trwałe usunięcie tłuszczu zgromadzonego pod skórą i uzyskanie pięknej sylwetki. Dla podtrzymania efektu, zaleca się powtórzenie serii zabiegów po roku czasu ? mówi dr Olga Warszawik, dermatolog z ELITE Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki.

 

Jednorazowy zabieg ?i-lipo? trwa około 20 minut, a jego efekty widoczne są natychmiast. Badania przeprowadzone na grupie mężczyzn i kobiet, którzy poddali się jednorazowemu naświetlaniu laserem wykazały u 50% pacjentów redukcję tkanki tłuszczowej w obwodzie talii o 5 cm lub więcej. Największa utrata w obwodzie wyniosła aż 12,75 cm. W przypadku serii zabiegów ? już po trzech naświetlaniach obwód talii zmniejszył się średnio o prawie o 3% i za każdym kolejnym zabiegiem zmniejszał się dodatkowo o 1%. Wszystkie pomiary utraty tkanki tłuszczowej były dokonywane z trzech punktów obszaru poddanemu zabiegowi.

 

Urządzenie i-lipo dostępne jest już w Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki i jest pierwszym zimnym laserem służącym do redukcji tkanki tłuszczowej dostępnym w Polsce. Cena serii zabiegów (osiem naświetlań) wynosi 3 900 zł.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (192 głosów, średnia: 4,72 z 5)
zapisuję głos...