LadyMel – specjalny produkt stworzony z myślą o kobietach, łagodzący objawy menopauzy

Menopauza to bardzo trudny okres w życiu kobiety. Zmiany hormonalne, jakie zachodzą podczas przekwitania sprawiają, że wiele pań boryka się z problemami zdrowotnymi, huśtawkami nastrojów czy nawet depresją. Produkt LadyMel – nowość na polskim rynku – pozwoli złagodzić objawy menopauzy.

Lady_Mel_dzien-noc

 

Przebieg menopauzy

Menopauza najczęściej dotyka kobiet około 50-tego roku życia. Może jednak rozpocząć się znacznie wcześniej lub nieco później. Niezależnie od momentu, kiedy wystąpi, przekwitanie trwa nawet kilka lat. W tym czasie stopniowo zmniejsza się produkcja estrogenu w jajnikach, a zwiększa się produkcja testosteronu – hormonu męskiego. Zmiana ta znacząco wpływa na funkcjonowanie całego organizmu. Zanik miesiączki i utrata zdolności rozrodczych są bowiem tylko jednym z bardzo wielu objawów menopauzy. Duża grupa kobiet spotyka się też z takimi jej objawami jak uderzenia gorąca, wzmożona potliwość, zaburzenia snu i koncentracji czy wypadanie włosów. Kobiety, w okresie przekwitania, narzekają też na wzrost wagi, który jest efektem spowolnienia metabolizmu oraz pogorszenie stanu skóry, która staje się cieńsza i bardziej sucha. Jednym z najtrudniejszych do przejścia objawów menopauzy są jednak wahania nastrojów oraz pogorszenie samopoczucia. Drażliwość, problemy z podejmowaniem decyzji czy nawet depresja są trudne nie tylko dla kobiet, ale też dla ich otoczenia. Menopauza wpływa również na stan zdrowia kobiet. Zwiększa bowiem szanse zachorowania na takie choroby jak osteoporoza, miażdżyca, cukrzyca czy nowotwory.

 

Łagodzenie objawów menopauzy

Łagodzenie objawów menopauzy odbywa się najczęściej poprzez zastosowanie hormonalnej terapii zastępczej. Przyjmowanie hormonów syntetycznych lub pochodzenia roślinnego łagodzi skutki przekwitania, choć może mieć wiele skutków ubocznych. Dlatego lekarze polecają naturalne sposoby, takie jak aktywność fizyczna, zbilansowana dieta oraz zioła. To jednak nie wszystko. Na polski rynek wchodzi właśnie nowy produkt łagodzący objawy menopauzy – LadyMel.  Jest on sprzymierzeńcem wszystkich kobiet, które chcą by okres przekwitania przebiegł spokojnie i bez problemów.

 

Produkty LadyMel

LadyMel to produkt spożywczy, przypominający miód. Od zwykłego miodu odróżnia go jednak sposób produkcji. Jest on bowiem wytwarzany przez pszczoły karmione specjalną mieszanką ziół, niewystępujących razem w naturze. Mieszanka ziół wykorzystywana do produkcji LadyMel została tak dobrana, aby produkt korzystnie wpływał na kobiety w fazie przekwitania, a także cierpiące na dolegliwości związane z napięciem przedmiesiączkowym. LadyMel dostępny jest w zestawie składającym się z dwóch produktów: LadyMel Day i LadyMel Night. Każdy z nich bazuje na  unikalnej kombinacji ziół, łagodzących objawy menopauzy, w zależności od pory dnia. W obu produktach LadyMel zawarte zostały takie rośliny jak znana z estrogennych właściwości liści koniczyna pospolita, skuteczny w przywracaniu równowagi hormonalnej, niepokalanek pospolity czy rumianek, który łagodzi problemy układu trawiennego i uspokaja. LadyMel zawiera dodatkowo nagietek lekarski, który działa antyseptycznie, przeciwzapalnie i przeciwskurczowo oraz działający anty-stresowo i wspomagający system immunologiczny żeń-szeń syberyjski. Natomiast LadyMel Night został wzbogacony o męczennicę, stosowaną na bezsenność oraz jako środek przeciwbólowy i uspokajający, a także werbenę, która działa uspokajająco i zwalcza bóle głowy oraz chmiel również zawierający substancje o właściwościach uspokajających.

Zestaw produktów LadyMel korzystnie wpływa na uciążliwe objawy menopauzy. Wystarczy jedna łyżeczka dziennie, by kłopoty ze snem i koncentracją oraz wahania nastoju stały się rzadsze i mniej uciążliwe. Regularne spożywanie miodów LadyMel pomoże złagodzić objawy menopauzy i sprawi, że będziemy mogły odkrywać uroki i zalety dojrzałego wieku.


Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (211 głosów, średnia: 4,33 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Karolina19  8 czerwca 2012 10:30

  ciekawe czy łagodzi objawy menopauzy 🙂

  Odpowiedz
 2. Kama  1 września 2012 08:26

  Ciekawe czy w ogóle skuteczny i jaki jest dokładny skład poszczególnych produktów dzień/noc. Pewnie na noc dodane są zioła wyciszające. Ale że „miód”… i menopauza? Nigdy bym nie przypuszczała.

  Odpowiedz
 3. stokrotkapolna  10 marca 2017 04:17

  Bardzo ciekawy i przydatny artykuł. Zawsze warto czytać , i dowiadywać się cennych wskazówek dotyczących naszego organizmu. Nie zawsze takie suplementy pomagają.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany