Lady Gaga i jej tatuaże – poznaj ich specjalne znaczenie

Tatuaże celebrytów zawsze są źródłem inspiracji. Jeśli chodzi o gwiazdy popu, nikt nie robi tego lepiej niż Lady Gaga. Chociaż jest popularna ze względu na swoją ekscentryczność i muzykę, jej wytatuowane deklaracje zawsze są na najwyższym poziomie. Fani z całego świata uwielbiają jej niesamowite tatuaże damskie, które są równie dziwaczne i wyjątkowe jak ona, ale z drugiej strony są zawsze przemyślane, a często metaforyczne.  Wybraliśmy dla Was  naszym zdaniem 6 najlepszych tatuaży, które wiele znaczą dla tej artystki.

 1. Tatuaż Tokyo Love

Tatuaż Tokyo Love - Lady Gaga

fot. EAST NEWS -Gregory Pace/REX/Shutterstock (10052048r) Lady Gaga, tattoo detail National Board of Review Awards Gala, Arrivals, New York, USA – 08 Jan 2019

Ten tatuaż na ramieniu, na którym widnieją litery „Tokyo Love” został wykonany podczas podróży Lady Gagi do Japonii w 2009 roku. Projekt miał uhonorować pierwszy zespół kreatywny Haus of Gaga który współpracował z japońskim fotografem Nobuyoshi Araki.

2. Tatuaż trąbki

https://www.instagram.com/p/B6UINCBBqRi/

Tatuaż trąbki na prawym wewnętrznym prawym ramieniu Lady Gagi ma uhonorować piosenkarkę jazzową, która przygotowała dla niej ten projekt. Został on nałożony na kilka miesięcy przed wydaniem jej albumu Cheek to Cheek z Tony Bennettem.

3. Tatuaż Znak Pokoju

https://www.instagram.com/p/B5IHf0UJirS/

W 2006 roku Gaga pokazała wytatuowany symbol pokoju na lewym nadgarstku jako hołd dla Johna Lennona. Gospodarz radia, JoJo Wright, zacytował ją: „Zauważysz, że jeśli na to spojrzysz, że jest do góry nogami, ale dla mnie jest prawą stroną do góry”. Chciała, żeby tatuaż był przypomnieniem naprawdę ważnych dla niej rzeczy w życiu.

4. Lady Gaga – córeczka tatusia

https://www.instagram.com/p/BtgKH0wn4MQ/

Córeczka tatusia, Lady Gaga, zrobiła ten tatuaż w 2002 roku po operacji na otwartym sercu jej ojca. Ten tatuaż serca z napisem „Tata” mówi o jej przywiązaniu do ojca.

5.Tatuaż Joanne

https://www.instagram.com/p/BL9o9RljEvt/

Ten tatuaż był dedykowany jej cioci Joanne, która była inspiracją dla jej albumu o tym samym tytule. Tatuaż to prawdziwy podpis jej ciotki. Widnieje  na jej lewym ramieniu jako specjalne wspomnienie.

6. Tatuaż La Vie En Rose

tatuaż Lady Gagi na plecach wzdłuż kręgosłupa

fot. EAST NEWS – tatuaż Lady Gagi na plecach wzdłuż kręgosłupa

Tatuaż na plecach Lady Gagi, który biegnie po jej kręgosłupie, jest zbyt piękny, aby pozostać niezauważonym. Zdecydowała się na niego, gdy została nominowana do Oscara. Słowa „La Vie En Rose” umieszczone wokół róży sprawiają, że wygląda ona jeszcze piękniej.

Więcej tatuaży wzdłuż kręgosłupa znajdziesz w naszym artykule:

Tatuaż na kręgosłupie – hot trend prosto z Hollywood!

Tatuaż na kręgosłupie – hot trend prosto z Hollywood!

Lubicie oryginalne tatuaże, które w ciepłe dni można delikatne odsłonić przy okazji wyjścia na plażę, do klubu czy na bulwary? Jeśli tak, ten nowy hollywoodzki trend pokochacie już od pierwszego wejrzenia. Oto absolutny hit ze wzgórza gwiazd - spin tattoo, czyli tatuaż na kręgosłupie!

Lady Gaga z pewnością uwielbia ten rodzaj sztuki ciała, a jej tatuaże są starannie zaprojektowane i inspirujące. Możesz także spróbować nieco zmienić swój styl  tatuaży, aby nadać im bardziej osobisty charakter. Napiszcie, który z tatuaży podoba się Wam najbardziej?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (132 głosów, średnia: 4,55 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Biomedka  8 sierpnia 2020 07:40

  Nie jestem zwolennikiem traktowania swojego ciała jako tablicy wspominkowej czy ogłoszeniowej.

  Odpowiedz
 2. Skosa Sandra  8 sierpnia 2020 08:09

  Cenię Lady Gagę za twórczość oraz niebanalny styl, ale mi również nie podoba się aż taka ilość tatuaży.

  Odpowiedz
 3. macierzanka  8 sierpnia 2020 15:33

  Mnie również.

  Odpowiedz
 4. janka1312  8 sierpnia 2020 22:04

  podobają mi się tatuaże, ale u kogoś, sama bym się nie zdecydowała

  Odpowiedz
 5. Jolanta  9 sierpnia 2020 19:33

  śliczne

  Odpowiedz
 6. Jaworka  11 sierpnia 2020 16:43

  U kogoś tak sama bym sie na nie nie zdecydowała

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany