Laboratorium Kosmetyczne AVA: pierwsza polska firma z licencją na produkcję kosmetyków ekologicznych

Laboratorium Kosmetyczne ?AVA” jest jedną z najstarszych prywatnych firm kosmetycznych w Polsce (1961). ?W zgodzie z naturą? to hasło, które przyświeca działalności Laboratorium od początku jej istnienia.Międzynarodowa instytucja kontrolująca i certyfikująca kosmetyki pochodzenia naturalnego podtrzymała wysoką ocenę serii ECO Linea oraz ECO Body i przyznała firmie swój prestiżowy certyfikat na kolejny rok. Znak ECOCERT jest potwierdzeniem wysokiej, światowej jakości naturalnych i organicznych kosmetyków.

Laboratorium Kosmetyczne ?AVA? jest jedyną polską firmą, która uzyskała certyfikat ECOCERT. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów i modzie na naturalność AVA podjęła wyzwanie żmudnego procesu certyfikacji aby zapewnić swoich klientów, iż oferowane przez nią produkty powstają na bazie wyłącznie certyfikowanych surowców i opakowań.

ECOCERT cieszący się zaufaniem zarówno klientów jak i producentów kosmetyków naturalnych, przyznawany jest jedynie na rok a udział w certyfikacji powoduje stałą kontrolę produktów. Gwarantuje to zachowanie ekologicznych standardów produkcji i wysokiej jakości produktów. Każdy kto sięga po kosmetyki Laboratorium Kosmetycznego ?AVA? z serii ECO Linea i ECO Body ma więc pewność, że w pełni zasługują one na miano ?produktu ekologicznie czystego? i otrzymuje bardzo dobrą jakość w przystępnej cenie. ECO Linea i ECO Body dedykowane są dla kobiet aktywnych, dbających o swoją skórę w sposób biologicznie naturalny. Kosmetyki przeznaczone są do pielęgnacji każdego rodzaju cery.

Więcej informacji można znaleźć na www.ava-laboratorium.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (249 głosów, średnia: 4,74 z 5)
zapisuję głos...

Comments are closed.