Kwiatowe zapachy w nowej linii Nou Flowers. Subtelne wspomnienie lata na twojej skórze

Kwiatowe zapachy sprawiają, że jesteśmy jeszcze bardziej kobiece, a dodatkowo przywołują wspomnienie ciepłych dni. To teraz, w czasie gdy pogoda przestaje nas rozpieszczać, bardzo się nam przyda. Z pewnością w słotę poczujesz się lepiej dzięki nowej serii perfum Nou Flowers, wśród których z pewnością na szczególną uwagę zasługuje NOU Peony.

Kwiatowe zapachy to doskonały pomysł na wspomnienie lata, które, nie ma co ukrywać, dawno odeszło już w niepamięć. Do ogrodów pełnych różnobarwnych i emanujących zapachami kwiatów przeniesie nas z pewnością linia perfum NOU Flowers, oferując sześć wód perfumowanych właśnie z nimi w roli głównej. Nowością serii jest NOU Peony będąca kompozycją różanych płatków, piżma czy begonii. Który kwiat wybierzesz dla siebie?

Kwiatowe zapachy w nowej linii Nou Flowers. Subtelne wspomnienie lata na twojej skórze

Wody perfumowane z nowej linii NOU Flowers pojawiły się na półkach Rossmanna w sierpniu. Można więc bez wątpienia stwierdzić, że to jeszcze gorące nowości.  Do wyboru mamy 6 zapachów, m.in. Cherry Blossom (kwiat wiśni), Freesia (frezja), Jasmin (jaśmin), Rose Patchouli (róża z paczulą), oraz najnowszy – NOU Peony, który dziś chcemy wam nieco bardziej przybliżyć.

Poznaj zapach NOU Peony

Pryskając się Nou Peony poczujesz delikatny zapach porannej rosy na płatkach róż, spod których uniosą się na chwilę nuty czarnego pieprzu. Do tego subtelnym doznaniem otuli cię piwonia, piżmo, drzewo cedrowe i paczula. Czy jest lepszy przepis na wspomnienie lata, za którym już zaczynamy tęsknić? Dzięki zapachowi z pewnością poczujesz się świeżo, kobieco, delikatnie i romantycznie. To połączenie wręcz stworzone dla każdej kobiety i z pewnością każda z nas ma taki dzień, gdy te cechy chciałaby uwypuklić.

Woda perfumowana NOU Peony 

ok. 69 zł/50 ml.

Kwiatowe zapachy NOU Peony

  • nuta głowy: poranna rosa, płatki róż, czarny pieprz
  • nuta serca: róża, piwonia
  • nuta bazy: piżmo, drzewo cedrowe, paczula

Kwiatowe zapachy i ich podprogowy przekaz

Okazuje się najczęściej wybieranymi przez kobiety perfumami są właśnie kwiatowe zapachy. Słusznie! Jak dowiodły liczne badania, sprawiamy wtedy wrażenie szczuplejszych, młodszych i bardziej atrakcyjnych! Tak właśnie na mózg, zwłaszcza męski działają kwiaty. Być może ten argument powinien przemówić za używaniem tego typu zapachów? Prowadzą przede wszystkim perfumy różane oraz jaśmin. Warto zatem, jeśli jeszcze nie próbowałaś, zaopatrzyć się w kwiatowe zapachy.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (200 głosów, średnia: 4,39 z 5)
zapisuję głos...