Kwiatowe stylizacje z bielą i szwedami

Powiew letniej łąki i romantyczny klimat – to wszystko do twojej garderoby wniosą kwiaty. A te są jednym z najmodniejszych wzorów w kolekcjach wiosenno-letnich. To typowo kobiecy print, który ów kobiecość jeszcze podkreśla przenosząc nas jednocześnie do barwnej krainy marzeń. Kwiaty pięknie komponują się zarówno z eleganckimi stylizacjami, jak i z tymi przechodzącymi w casual, czy typowo sportowymi zestawami.

Pierwsza stylizacja to elegancka propozycja skąpana w odcieniach bieli i nude z dodatkiem neoromantycznych kwiatów. Czarne spodnie z szerokimi nogawkami to najbardziej pożądany krój w tym sezonie i przy okazji ukłon w kierunku lat 70-tych. A do czerni nic nie pasuje lepiej niż biel, na narzuconej długiej marynarce. Zdobiona pąkami kwiatów nadaje stylizacji wyjątkowego charakteru. Ale modne kwiaty pojawiają się też na klasycznych szpilkach. A spod okrycia wierzchniego ciekawie wyłania się połyskujący top. Koresponduje z nim torebka oraz perłowe kolczyki.

W dzisiejszych Trendach Dnia chcielibyśmy wyróżnić magart. Gratulujemy!

#kwiaty

Spodnie z szerokimi nogawkami pojawiają się również w drugiej stylizacji. Zamiast klasycznej czerni mamy jednak soczystą czerwień, która swoje odbicie ma na eleganckiej białej koszuli. Na nieco oversizowym kroju jakby wyhaftowane zostały czerwone, czarne oraz szare pąki róż. Na nogi trafiają szpilki,  na uszy złote kolczyki, które korespondują z klamrą na czarnej torebce.

Gratulujemy również Justi912!

#kwiaty

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:
#kwiaty
#lookzprzekazem
#karmelowestylizacje
#zawiązananakokardę

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (68 głosów, średnia: 4,63 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany