Rewolucja w puchowym trendzie – kurtki River Island na jesień 2017 jak śpiwory!

Ciepłe i praktyczne puchówki w tym sezonie powróciły na wybiegi najważniejszych domów mody, a za chwilę zobaczymy je na ulicach naszych miast. Jako trudny – bo w pewnym stopniu zniekształcający sylwetkę i dodający jej objętości – trend w zimowej modzie, kurtka puchowa przez lata przybierała bardzo zróżnicowane formy. Ostatnie jesienie i zimy zdecydowanie należały do krótkich puchowych bomberek i taliowanych płaszczyków, ale wszystkie pamiętamy z pewnością puchowe szaleństwo sprzed około dziesięciu lat, kiedy to nosiło się pikowane kurtki sięgające aż do samej łydki. W tym roku słynna brytyjska marka postanowiła pójść o krok dalej i przeprowadzić prawdziwą puchową rewolucję. Zobaczcie kurtki River Island na jesień 2017, które przypominają… śpiwory!

Rewolucja w puchowym trendzie – kurtki River Island na jesień 2017 jak śpiwory!

Zobacz także: Trendy jesień zima 2017 2018 – najmodniejsze ubrania, outfity i akcesoria

 

Jeżeli docierające do nas słuchy o nadciągającej zimie stulecia są prawdziwe, to River Island we współpracy z Ashish (urodzonym w Indiach, brytyjskim projektantem), znalazło właśnie idealny sposób, by ją przetrwać. Mowa o niezwykle ciepłych i wygodnych kurtko-śpiworach typu unisex, bardzo w stylu haute couture (który do tej pory kojarzony był przede wszystkim z pokazami mody), dostępnych w dwóch kolorach – różowym i w odcieniu wojskowej zieleni. Kurtki nie posiadają rękawów, mają kształt poncha i są zaopatrzone w zamki błyskawiczne, które Ashish proponuje rozpięte lub zapięte – w zależności od indywidualnych upodobań i oczywiście warunków atmosferycznych.

 

Te ekstrawaganckie, puchowe kurtki są nie tylko oryginalną dominantą każdej streetowej stylizacji, budując ją praktycznie w jednej chwili, ale także ciepłym zimowym schronieniem, w którym właściwie można od razu położyć się spać. A przynajmniej tak sugerują ich producenci:

Co sądzicie o takiej ewolucji czy wręcz rewolucji w puchowym trendzie? Będziecie nosić oversizowe, oryginalne puchówki w intensywnych kolorach, czy pozostaniecie raczej przy klasyce? Jak zawsze czekamy na Wasze komentarze!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (256 głosów, średnia: 3,99 z 5)
zapisuję głos...