Kultowy kosmetyk – Lotion P50 marki Biologique Recherche już dostępny w Polsce

Francuskie kosmetyki od lat cieszą się uznaniem. Tym razem mamy jednak markę zupełnie wyjątkową. Istniejące od 35 lat laboratoria firmy Biologique Recherche tworzą produkty, które działają szybko i skutecznie na problemy skóry współczesnych kobiet oraz przynoszą świetne rezultaty terapeutyczne. A przecież właśnie tego oczekujemy dziś od domowej pielęgnacji!

Biologique-Recherche-lotion-50

Tajemnica kosmetyków Biologique Recherche polega na innowacyjnym wykorzystaniu substancji naturalnych o bardzo wysokich stężeniach, wyższych niż stosowane zazwyczaj. I to naprawdę działa! Nic dziwnego, że wśród swoich codziennych kosmetyków pielęgnacyjnych wymieniają je słynące z urody gwiazdy, takie jak Angelina Jolie, Jennifer Lopez, czy Salma Hayek.

Wśród swoich produktów Biologique Recherche oferuje pełną gamę kosmetyków, a prawdziwym hitem zaawansowanej domowej pielęgnacji skóry jest Lotion P50. To biologiczny produkt nowej generacji, a więc w pełni naturalny i niezwykle skuteczny dzięki wysokim stężeniom substancji aktywnych.

Lotion P50 stanowi podstawę inteligentnej pielęgnacji linii kosmetyków Biologique Recherche. Świetnie nawilża, normalizuje czynności skóry, delikatnie usuwając martwe lub zniszczone komórki naskórka. Dostępny jest w różnych wariantach, także dla skóry wrażliwej. Lotion P50 mają na liście ulubionych kosmetyków kobiety na całym świecie, od Paryża po Tokio, od lat cieszy się również uznaniem gwiazd i zdobywa liczne nagrody i wyróżnienia dla najlepszych produktów kosmetycznych.

Teraz również panie w Polsce będą mogły znaleźć swój, najlepiej dopasowany do wymagań i potrzeb swojej skóry, Lotion P50.

Kosmetyki Biologique Recherche można kupić w sklepie online: www.warsztatpiekna.pl oraz w wybranych salonach kosmetycznych, które znajdziesz na www.biologiquerecherche.com.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (199 głosów, średnia: 4,57 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  7 listopada 2014 11:15

  No to późno do nas dotarł.

  Odpowiedz
 2. martucha180  7 listopada 2014 14:55

  Lepiej późno niż wcale!

  Odpowiedz
 3. bbo  7 listopada 2014 20:11

  Ciekawe gdzie dostępne?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany