Które znaki zodiaku najlepiej całują? Sprawdź, czy jesteś wśród nich!

Całowanie to jedna z najtrudniejszych miłosnych sztuk, która nie wszystkim znakom zodiaku wychodzi dobrze, nawet jeśli starają się praktykować ją jak najczęściej. W zależności od tego, pod jakim układem gwiazd przyszliśmy na świat, posiadamy po prostu ku temu większe lub mniejsze predyspozycje. Sprawdź, po których zodiakalnych symbolach rozpoznasz prawdziwych mistrzów pocałunku!

Sposób, w jaki całujemy, czas trwania pocałunku i miejsce, które wybieramy na jego złożenie (usta, policzek, szyja, czasem także czoło) mogą wiele powiedzieć o naszej relacji z całowaną osobą (o znaczeniu rodzajów pocałunków Twojego mężczyzny, pisaliśmy wielokrotnie w innych artykułach). Jeśli jednak nie radzimy sobie ze sztuką całowania, uczucie jakie chcemy przekazać za jego pośrednictwem nie zawsze jest trafnie interpretowane. Sprawdź, które znaki zodiaku  najlepiej całują i upewnij się, że możesz zaufać „pocałunkowemu” przekazowi swojego partnera! Sprawdź, czy pokrywa się to z horoskopem partnerskim czy horoskopem miłosnym 🙂

które znaki zodiaku najlepiej całują

źródło: www.pixabay.com

Które znaki zodiaku najlepiej całują? Sprawdź, czy jesteś wśród nich!

 

Skorpion

www.pixabay.com

Zodiakalne skorpiony zazwyczaj całują jako pierwsze. Są bardzo namiętne i całują z prawdziwą pasją. Jeśli chcą spróbować czegoś nowego, po prostu to zrobią, nie pytając o pozwolenie. Uzależniają partnera od swoich pocałunków, sprawiając, że tęskni za nimi jak za miłosnym eliksirem. Ich pocałunkom zwykle towarzyszy wplatanie palców we włosy i czułe uściski, dlatego długo pozostają na ustach i odciskają się we wspomnieniach.

 

Lew

www.pixabay.com

Lwy przypominają aktorów żywcem wyciętych z romantycznych melodramatów. Całują tak, jakby właśnie grały główną rolę w ekranizacji „Romea i Julii”, a ziemia miała im się osunąć spod nóg. Chętnie obdarzają partnera pocałunkami, także w miejscu publicznym i w świetle reflektorów. Za wszelką cenę pragną zrobić na Tobie wrażenie poprzez pocałunek.

 

Które znaki zodiaku najlepiej całują?

Koziorożec

www.pixabay.com

Pocałunki Koziorożca są nastawione na to, by przynieść jak najwięcej przyjemności partnerowi. Dostosowane do nastroju i potrzeb partnera są bardzo czułe i pełne subtelności. Stawiają sobie poprzeczkę wysoko i dzięki temu ich partnerzy mogą cieszyć się najsłodszymi pocałunkami na świecie.

 

Rak

www.pixabay.com

Raki uwielbiają całować swoich partnerów i jest to jeden z podstawowych sposobów, po jakie sięgają, aby wyrazić swe uczucie. Ich całusy są wyrafinowane i bardzo delikatne. Ze względu na bardzo sentymentalny charakter i głęboką wrażliwość, Raki nie byłyby w stanie pocałować kogoś, kogo nie kochają.

 

Bliźnięta

www.pixabay.com

Bliźnięta to prawdziwi eksperci w budowaniu atmosfery. Całują w pośpiechu, częstokroć przerywając całusy czarującymi komentarzami. Mimo to ich pocałunki są bardzo namiętne, energiczne i pełne pasji. Dodatkowo odczuwają tak silną ekscytację, że gdy Cię całują, masz wrażenie, że świat poza Wami przestał istnieć!

 

Niezależnie od tego czy Wasz znak zodiaku znalazł się wśród wyróżnionych mistrzów pocałunku, pamiętajcie, by jak najczęściej obdarzać całusami swoich bliskich!

giphy.com

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (198 głosów, średnia: 3,90 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Joanna007  30 czerwca 2018 09:26

  Daję jedną gwiazdkę za Lwa- nic a nic się nie zgadza ;p

  Odpowiedz
  • monicitia  1 lipca 2018 18:10

   A raczek co do joty:)

   Odpowiedz
 2. Ewcia  30 czerwca 2018 09:53

  Artykuł traktuję z przymrużeniem oka, chociaż Koziorożec obdarowuje najsłodszymi pocałunkami na świecie. Wow zostałam pozytywnie zaskoczona 🙂 nie wiedziałam, że to właśnie moje pocałunki są najsłodsze 🙂

  Odpowiedz
 3. J  1 lipca 2018 09:29

  zgadzam , z Lwem nie trafili

  Odpowiedz
 4. Jaworka  1 lipca 2018 10:42

  A co z resztą znaków zodiaku ?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany