Eksperyment: Kto to: Gwiazda czy dziewczyna z sąsiedztwa?

Urodowy eksperyment „Kto tak olśniewa?” marki Aquafresh® udowadnia, że każda dziewczyna dzięki pięknemu uśmiechowi może olśniewać jak gwiazda.

Celem urodowego eksperymentu przeprowadzonego w ramach akcji Aquafresh® było sprawdzenie, czy każda „dziewczyna z sąsiedztwa” może olśniewać jak top modelka.Marka Aquafresh® do testu zaprosiła grupę dziewczyn, które nigdy nie miały do czynienia z modelingiem. Uczestniczki zostały poproszone o jedno zadanie – codzienne szczotkowanie zębów pastą Aquafresh® High Definition™ White przez 2 tygodnie. Nowa pasta Aquafresh® High Definition™ White zawiera unikalną technologię przywracania naturalnej bieli zębów za pomocą mikrodrobinek ILLUMIPEARLS™, która już od pierwszego szczotkowania usuwa przebarwienia oraz poleruje powierzchnię zębów.

Efekt  sesji  zdjęciowej zaskoczył organizatorów jak i same uczestniczki. Lśniąca biel zębów osiągnięta po zastosowaniu pasty Aquafresh® High Definition™ sprawiła, że dziewczyny zostały odebrane jak profesjonalne modelki, a same  poczuły się jak prawdziwe gwiazdy.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (147 głosów, średnia: 4,58 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. bbo  29 czerwca 2014 13:38

    Aquafresh to od lat moja ulubiona pasta 😀

    Odpowiedz
  2. as_sa  29 czerwca 2014 22:26

    Fajny pomysł

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany