Co kształt Twojej szminki mówi o Tobie?

Wklęsła z jednej strony? Płaska? Spiczasta? Zapraszamy do zabawy, z której dowiesz się tego,  jak sposób malowania ust świadczy o Twojej osobowości. To wszystko widać bowiem na szmince. Nieważne, jak bardzo się starasz o zachowanie ładnego kształtu pomadki – i tak zawsze skończysz na tym jednym, charakterystycznym dla siebie. Czy mamy rację? Raport Just Fab odkrył te nasze tajemnice 🙂

Czy odnajdujecie siebie w tych charakterystykach? Napiszcie.

Co kształt Twojej szminki mówi o kobiecie

Pomadka zaokrąglona

pomadka okrągła

 

Oznacza to, że jesteś zrelaksowana i kochająca otoczenie. Brak ostrych krawędzi oznacza, że jesteś  fanką piękna i harmonii. A jaki jest twój kolor? Chyba subtelny róż. Dbanie o swoją rodzinę jest dla ciebie bardzo ważnym  elementem życia. Prawdopodobnie masz artystyczne hobby, a przynajmniej zamiłowanie do wystroju wnętrz. Istnieje szansa, że jesteś osobą która nigdy nie otrzymała mandatu za przekroczenie prędkości.

Pomadka wklęsła

pomadka wklęsła

 

Jeśli twoja pomadka ma w środku rowek, to prawdopodobnie jesteś nastawiona do świata przyjacielsko. Jednocześnie jesteś typem szukającym przygód, niespokojnym duchem. Przeżyłaś już wiele przygód w swoim życiu. Lubisz poczucie wolności. Nienawidzisz norm i konwenansów. Kobiety z taką szminką prawdopodobnie używają koloru fuksji.

 

Pomadka przekątna – bliska oryginalnego kształtu

pomadka o oryginalnym kształcie

Jesteś kobietą ambitną i z pasją. Fakt, że kształt szminki biegnie w górę pokazuje, że mierzysz wysoko i nie zatrzymujesz się, aż do osiągnięcia swoich celów. Z pewnością używanie ostrej barwy –  jak intensywna czerwień nie jest żadnym dla ciebie problemem.

Pomadka spiczasta

pomadka ostra

 

Ostry punkt w centrum szminki pokazuje, że jesteś pewna siebie i lubisz podejmowanie ryzyka. Masz odważną osobowość i to zawsze Ty planujesz i organizujesz następny, wspólny wypad z dziewczynami. Prawdopodobnie śliwka jest twoim odcieniem pomadki.

Pomadka płaska

pomadka płaska

Płaskie szminki mają kobiety, które są słodkie, miłe i lubiane przez otoczenie. Są także uczciwe i prawdomówne. Jesteś znana jako osoba godna zaufania i zawsze masz najlepsze intencje. Jasny beż/nude pasuje do twojej osobowości.

Kosmetyczny TOP: Szminki, które nie rozmazują się podczas pocałunku

Kosmetyczny TOP: Szminki, które nie rozmazują się podczas pocałunku

Za nami czas świąteczno - noworoczny z finałem Święta Trzech Króli. Pora skierować myśli ku innym rzeczom... Już niedługo Walentynki i okres kartek walentynkowych, flircików i ogólnie większej intensywności randkowania. A jak randka, to pocałunek.  Czy obawiacie się

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (175 głosów, średnia: 4,69 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. luna341  16 lipca 2016 21:21

  Nigdy sie nie przygladalam jaki kształt ma moja szminka 💄

  Odpowiedz
 2. martucha180  17 lipca 2016 10:42

  Coś w tym jest 🙂

  Odpowiedz
 3. Wusia  17 lipca 2016 14:48

  Śmieszne!

  Odpowiedz
 4. joanna252  17 lipca 2016 15:49

  Ciekawe 🙂

  Odpowiedz
 5. marta_12  17 lipca 2016 17:20

  Nigdy nie zwracałam na to uwagi.

  Odpowiedz
 6. inu  17 lipca 2016 22:15

  hmm 🙂 nie wierzę w to jakoś 😀

  Odpowiedz
 7. AnnStyl  18 lipca 2016 09:26

  No niby się zgadza z tym u mnie. Nigdy się nad tym nie zastanawiałam, ale jakby tak się w to wgłębić to autor tej koncepcji trafił z opinią w moim przypadku. Ale czy to tylko przypadek, czy sprawdza się to u większości malujących się pomadkami do ust kobiet? Zapewne jest ta teoria poparta jakimiś badaniami, testami na szerszym gronie użytkowniczek tego kosmetyku, bo nie sądzę, że tak z teorii.

  Odpowiedz
 8. kasia87g  19 lipca 2016 15:00

  moja zawsze ścięta na skos 😀

  Odpowiedz
 9. Chabrowa  18 sierpnia 2016 16:53

  Właściwie coś w tym jest 🙂 Mnie najbardziej zastanawia to, że rzeczywiście każda moja pomadka wygląda tak samo po jakimś czasie 🙂

  Odpowiedz
 10. ewalub  7 września 2016 15:26

  Jestem słodka, miła i lubiana przez otoczenie 🙂
  Ale czy to dotyczy też pomadek ochronnych? Bo używam tylko takich, no i błyszczyków. Ostatni raz, gdy pomalowałam się kolorową szminką, to było wtedy, gdy wykradłam ją mamie 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany