Książka w roli afrodyzjaku

Sex jest jedną z najbardziej naturalnych aktywności, która pełni w naszym życiu wiele istotnych funkcji. Oczywiście musimy przyznać, że płodzenie dzieci jako następstwo intymnego spotkania to jedynie „praktyczny dar” od natury, z którego nie zamierzamy bezustannie korzystać. Na co dzień sex ma bowiem pozwalać zaspokajać nasze seksualne potrzeby, rozładowywać napięcie, czy wspomagać zacieśnianie więzi partnerskiej.

książki-jako-afrodyzjak

Na temat seksualności ostatnimi czasu mówi się bardzo dużo. Porady typu: jak często, w jakiej pozycji, o jakiej porze, kiedy, a nawet gdzie warto się kochać mnożą się bez końca, a my zapoznając się z nimi możemy po prostu poczuć się zagubieni. Przeczytawszy sporą ilość artykułów o tej tematyce możemy dojść do niesłusznego wniosku, że coś jest z nami  lub naszym partnerem nie tak. Prawdopodobnie stwierdzimy bowiem, że kochamy się zbyt rzadko, a sam akt pozostawia wiele do życzenia.

Po zebraniu odpowiednej ilości danych, wiele  osób decyduje się wziąć sprawy w swoje ręce i na nowo rozbudzić zmysły. Seksowna bielizna, świece, kadzidełka, aromatyczne frykasy itp., mają za zadanie stać się niezastąpionymi afrodyzjakami, które sprawią, że żądza rozpali nasze zmysły i pozwoli bezkońca korzystać z uciech cielesnych,

W rzeczywistości okazuje się, że niektóre afrodyzjaki bardzo szybko tracą swą „moc” lub nie pozwalają uzyskać oczekiwanego efektu, bo wyobrażenia mijają się z rzeczywistością. Na całe szczęście istnieje afrodyzjak, który na pewno nas nie zawiedzie. Odpowiednio dobrana książka rozbudzi naszą wyobraźnie pozwalając „poprzyglądać” się innym. Przewaga książki nad łatwo dostępnym porno polega na tym, że opisany stosunek płciowy jest jedynie dodatkiem wieńczącym akcje, która stopniowo rozbudzi nasze zmysły, niczym gra wstępna.

Musimy przyznać, że czytając artykuły odnoszące się do seksualności zaczynamy myśleć i marzyć o seksie. Książka skierowana dla dorosłych czytelników jako afrodyzjak sprawdzi się więc doskonale. W tym miejscu możemy polecić pozycje, które z pewnością rozbudzą nasze seksualne pragnienia:

nigdy-cie-nie-zapomnialam„Nigdy cię nie zapomniałam”  – gorąco przyjęta powieść  Marty W. Staniszewskiej, która pozwoli nam przyglądać się rozkwitowi uczucia pomiędzy parą młodych, obdarzonych wysokim libido ludzi. Sophie i Aleks są dla siebie stworzeni, dlatego do intymnego zbliżenia dochodzi miedzy nimi już na pierwszym spotkaniu.

Ta para będzie musiała powalczyć o rodzące się uczucie, ponieważ nieznane Sophie okoliczności sprawią, że Aleks nie pojawi się na kolejnym spotkaniu

 

 

marta-w-staniszewska-nigdy-cie-nie-zapomnialam-tom-2-nigdy-nie-pozwole-ci-odejsc-Nigdy nie pozwolę ci odejść  – druga cześć erotyku Staniszewskiej, która dowiedzie, że prawdziwa miłość pokona wszelkie przeciwności. Sophie i Aleks pokonali najtrudniejsze chwile i bezustannie podsycają łączącą ich namiętność. Planowany ślub ma uwieńczyć ich wspólną drogę, ale niestety los ponownie postawi na ich drodze trudną do pokonania przeszkodę.

Napięcie rośnie z każdym dniem. Ślub coraz bliżej, a na horyzoncie zaczynają pojawiać się byli kochankowie i narzeczeni…

 

trudne-zycie-seksoholika_2Trudne życie seksoholika – napisany bez zbędnej cenzury życiorys mężczyzny, który swoje seksualne pragnienia realizował w okresie między latami przed drugą wojną i współczesnością. Okazuje się, że dawniej życie erotyczne potrafiło być tak samo atrakcyjne jak dziś.

Dosadne, momentami wulgarne opisy obrazują seksualne przygody autora, który obcował z wieloma partnerkami w rożnym wieku. Ten rodzaj literatury z pewnością przypadnie do gustu panom.

 

życie-podziemne-juliiiŻycie podziemne Julii – to pozycja autorstwa Patrycji Kozy, którą moglibyśmy zaliczyć do gatunku kontrowersyjnej literatury kobiecej. Tytułowa Julia mieszka w dużym, polskim mieście i przeżywa rozczarowanie uczuciowe. Zdrada i bolesne rozstanie sprawia, że Julia chce odegrać się na mężczyznach i zacząć traktować ich podobnie jak oni zwykli traktować ją.

Liczne romanse, przygodny, często wulgarny sex niesie ze sobą wiele, często skrajnych uczuć, ale wszystkie warto poznać, by zrozumieć czego pragnie i co tak naprawdę myśli kobieta.

 

Tekst: Agata Jankowiak

Yves Rocher

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (170 głosów, średnia: 4,61 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. agata20  16 czerwca 2016 09:39

  Uważam, że warto czytać takie książki, ja przynajmniej je lubię:)

  Odpowiedz
 2. Aneta  16 czerwca 2016 10:56

  Ciekawe, nie pomyślałabym w sumie o książkach w ten sposób, a i nawet szczególnie nie wiedziałam, że coś takiego istnieje na polskim rynku 🙂 Muszę się im bliżej przyjrzeć 😀

  Odpowiedz
 3. sylwiawes  16 czerwca 2016 10:57

  Bardzo ciekawe propozycje 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany