Książka kucharska „Koniec z cukrzycą i otyłością” – już w księgarniach

Nr 1 na liście bestsellerów New York Timesa –  książka kulinarna „Koniec z cukrzycą i otyłością” – 14 listopada ukazała się w Polsce. To nie tylko książka kulinarna, to także niezwykle skuteczny program  motywujący do zdrowego trybu życia w naszych kuchniach.

Koniec z cukrzycą — książka kucharska - art OK

Czy masz niepohamowany apetyt na słodycze i węglowodany wysokoprzetworzone? Czy lekarz powiedział Ci, że Twoje stężenie cukru na czczo jest za wysokie? Czy masz nadwagę? Czy w Twojej rodzinie ktoś cierpiał na cukrzycę, choroby serca, otyłość?

Jeżeli Twoja odpowiedź na którekolwiek z tych pytań jest twierdząca, to znaczy, że ta książka jest Ci potrzebna. Musisz sięgnąć po przepisy, dzięki którym uzyskasz zdrowie oraz utracisz wagę.  Autor, światowej sławy dr Mark Hyman, dedykuje tę książkę wszystkim , którzy chcą wyzdrowieć.  W książce przedstawił ponad 175 supersmakowitych przepisów dla uzyskania całkowitego zdrowia oraz utraty wagi. Są to przepisy na śniadania, zupy, sałatki, dania główne, przekąski oraz desery. Zostały one stworzone na podstawach sześciotygodniowego planu cofnięcia cukrzyco-otyłości.

„Jedzeniopodobne” substancje oferowane przez przemysł żywieniowy oszukują nasze kubki smakowe krótkotrwałą przyjemnością Uzależniają mózg od sprytnej kombinacji tłuszczu, cukru i soli, pompowanej bez umiaru w pokarmy wytworzone w fabrykach. Niestety nasza biochemia nie jest w stanie poradzić sobie z tymi pokarmami, a rezultatem jest katastrofa, jakiej doświadczają ludzie – nadwaga.

Autor, namawia aby z powrotem wrócić do kuchni domowej. Udowadnia, że rozwiązanie jest bardzo proste. Leży w naszych wózkach na zakupy, lodówkach i szafkach kuchennych, a także na stolach w naszych jadalniach.  Niniejsza książka oprócz przepisów oferuje także porady na temat tego, co wyrzucić z naszego jadłospisu.

 „Koniec z cukrzycą i otyłością” to oparty na badaniach naukowych program powrotu do zdrowia, niezawodny plan, krok po kroku, cofnięcia przyczyn wywołujących cukrzycę i otyłość. „Koniec z cukrzycą i otyłością” przekłada badania naukowe na praktyczne zalecenia dla każdego, kto zechce wyzdrowieć i zachować zdrowie. W książce oprócz przepisów i porad żywieniowych znajdują się różnorodne narzędzie pomocne w przeprowadzeniu diety. Książka zawiera testy, sposoby pomiarów, które powiedzą wiele o twoim zdrowiu i metabolizmie.

Jeżeli będziecie przestrzegać zaleceń programu i stosować zawarte w książce przepisy, to możecie się spodziewać pozytywnych rezultatów.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (108 głosów, średnia: 4,33 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  18 listopada 2014 11:35

  Świetny pomysł na książkę kucharska dedykowana chorym na cukrzyce. Na pewno ułatwi im to życie.

  Odpowiedz
 2. martucha180  18 listopada 2014 13:23

  Ostatnio czytałam artykuł o cukrzycy w Polsce…. w naszym kraju dyrektywy światowe czy europejskie są wprowadzane z wielkim opóźnieniem, brak profilaktyki itd., więc może ta książka ludziom pomoże.

  Odpowiedz
 3. bbo  18 listopada 2014 20:39

  Wielu ludzi wciąż jeszcze uważa, że rubensowskie kształty świadczą o dobrobycie 🙁

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany