Polecamy: „Get Sh*t Done”. Nowa książka Jeffreya Gitomera pomoże Ci zrozumieć, dlaczego „jutro” znaczy „nigdy”

Odnosisz wrażenie, że Twoje osiągnięcia są niewspółmierne do wkładanego wysiłku? Czujesz że masz potencjał, ale z jakichś względów nie potrafisz go w pełni wykorzystać? Zdarza Ci się odwlekać w nieskończoność wykonanie ważnych zadań, wyszukując coraz to nowe uzasadnienia dla niepodejmowania działań? A może po prostu uważasz, że zasługujesz na wyższą pensję? Przedstawiamy książkę, która pomoże Ci sięgać po swoje cele i realizować je naprawdę skutecznie!

Prokrastynacja to już niemal najbardziej dojmująca choroba cywilizacyjna naszych czasów. Zestresowane, poddane nieustannej presji wszechobecnego multitaskingu, nie potrafimy zmotywować się do działania ze strachu przed porażką i z przemęczenia. Ostatecznie wiele z nas dopada frustracja i niezadowolenie z przebiegu własnego życia. Przecież nie tak wyobrażałyśmy sobie swoją przyszłość! Na szczęście istnieją specjaliści od coachingu, którzy czuwają nad naszą psychiczną kondycją i dzielą się wskazówkami, dzięki którym możemy wziąć się w garść i przestać odkładać wszystko „na jutro”, a tak naprawdę „na nigdy”. Jednym z nich jest Jeffrey Gitomer- autor kilku bestsellerowych poradników. Nowa książka Jeffreya Gitomera „Get Sh*t Done” powstała, by pomóc nam wykorzystać drzemiący w nas potencjał. Sprawdź, jakie techniki podkręcania wydajności znajdziesz na jej kartach!

Polecamy: „Get Sh*t Done”. Nowa książka Jeffreya Gitomera pomoże Ci zrozumieć, dlaczego „jutro” znaczy „nigdy”

Czy czujesz się gotowa na wprowadzenie do swojego schematu działania kilku niewielkich zmian?

Książka „Get Sh*t Done” wytyczy Ci ścieżkę do większej produktywności i pomoże zrozumieć przyczyny Twojej prokrastynacji. Autor zawarł w niej objaśnienie całego procesu, który pozwoli Ci sięgnąć po sukces. Analizując je krok po kroku, pojmiesz znaczenie decydujących o nim czynników, takich jak: pragnienie, wiara, determinacja, wyznaczenie sobie celów, produktywność, wytrwałość, dyscyplina i spełnienie. Nauczysz się przyjmować odpowiednie nastawienie. Dowiesz się, jak wyeliminować z życia destrukcyjne elementy, w tym uczucie oporu i niechęci. Przekonasz się też osobiście, jak szybko wprowadzenie niewielkich zmian zaowocuje zwiększeniem Twoich dochodów.

„Get Sh*t Done” to przy tym książka napisana w sposób angażujący czytelnika. Jest łatwa i przyjemna w odbiorze, a dodatkowo przynosi mnóstwo satysfakcji, pomagając gładko przejść ze stanu „do zrobienia” w stan „zrobione”!

 

książka Jeffreya Gitomera

 

Dzięki tej lekurze:

  • zrozumiesz relację między postawą i stopniem koncentracji a uzyskiwanymi rezultatami,
  • zgłębisz tajemnice wielkich osiągnięć, zwycięstw czy dokonań,
  • nauczysz się, jak uzyskać wyraźnie lepsze wyniki dzięki niewielkim, łatwym do wprowadzenia zmianom,
  • dowiesz się, w jaki sposób opracowywać strategie i wdrażać je w życiu codziennym,
  • osiągniesz spełnienie i powiększysz swoje dochody.

Zamień „jutro” na „dziś” i przekonaj się o wartości równania: produktywność – prokrastynacja = zysk!

 

Książka pojawi się w księgarniach w całej Polsce 24 lutego! Możecie już teraz zamówić ją w przedsprzedaży

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (83 głosów, średnia: 4,71 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. agasam9  8 lutego 2021 19:23

    fajnie byłoby przeczytać 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany