Książka: JAK PIĘKNIE WYGLĄDAĆ NAGO

Książka JAK PIĘKNIE WYGLĄDAĆ NAGO autorstwa Jennifer Axen i Leigh Philips powstała jako owoc setek rozmów przeprowadzonych z tancerkami nocnych klubów dla dżentelmenów. Dwie błyskotliwe dziennikarki z Los Angeles i San Francisco odkryły w nich kopalnię wiedzy tak potrzebnej każdej kobiecie, a mężatkom w szczególności. Nowojorska ilustratorka czasopism „Voque”, „Cosmopolitan” i „Glamour” nadała tej książeczce graficznej elegancji i smaku. Dzięki nim powstała perełka wydawnicza – zwięzły poradnik dla kobiet, który uczy nie tylko STYLU bycia kobietą z magnetyczną aurą, ale również pokazuje, jak z korzyścią dla poczucia wartości własnej i budowania silnego związku z partnerem, wykorzystać najlepiej to czego najczęściej same nie zauważamy, nie doceniamy, a nawet czasem wprost w sobie nie lubimy.

jak_pieknie_wygladac_nago

Na szczęście faceci patrzą na nas zupełnie w inny sposób. I choć byśmy latami zachodziły w głowę co oni widzą w tej czy innej kobiecie (wg nas nawet nie zasługującej na jakąkolwiek uwagę), nigdy nie zrozumiemy tego szczególnego męskiego sposobu postrzegania kobiety. I wcale nie chodzi o to by być wobec nich nachalną czy bezwstydną. Wręcz odwrotnie. Chodzi o STYL w jakim wysyłamy w świat sygnały o naszej kobiecości, a więc bardziej o zmysłowe spojrzenie czy subtelne wyeksponowanie dekoltu, niż szybkie pozbywanie się wszystkich ciuchów na raz.

Ten poradnik nauczy cię nie tylko jak zachować się w sytuacjach tête à tête, ale również sposobów takiego zrzucania wierzchnich ciuchów, choćby na plaży, by okolica zamarła w napięciu albo takiego wchodzenia do biura, by sprawić, iż praca zatrzyma się tam na moment, a oczy wszystkich skupią się na tobie. Ta książeczka pomoże ci odkryć w sobie to czego żaden kreator mody nie jest w stanie dać kobiecie przez odziewanie jej nawet w najdroższe szmatki. Dzięki niej nauczysz się STYLU subtelnego emanowania aurą podkreślającą, że pod tym wszystkimi ciuchami jesteś KOBIETĄ, a nie wieszakiem na ubrania. Stosując zasady zawarte w tej książeczce skupisz na sobie uwagę całego otoczenia. Twój facet nie będzie mógł oderwać od ciebie oczu, a koleżanki z zazdrością będą zastanawiały się na czym polega twoje przemiana. Kłopot może być tylko jeden: jeśli lubisz być szarą myszką przemykającą ciągle gdzieś pod ścianami życia, to nie bierz tej książki do ręki. Nie inwestuj w siebie tych 24. zł, które musiałabyś wydać na jej zakup, bo ona wywróci twój świat do góry nogami.

jak pięknie wyglądać nago

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (148 głosów, średnia: 4,66 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. szatu  11 kwietnia 2012 07:22

  To dla mnie ten poradnik ,kupię na pewno:)

  Odpowiedz
 2. Niunia  11 kwietnia 2012 08:55

  Świetna książka, i można przy niej się zrelaksować 😉

  Odpowiedz
 3. Renatka514  11 kwietnia 2012 13:40

  Hmm zaciekawiła mnie ta propozycja letkury 🙂

  Odpowiedz
 4. Sloneczko09  11 kwietnia 2012 14:43

  gdzie można nabyć tą książkę ? 🙂

  Odpowiedz
 5. nungal  30 września 2012 17:42

  Zapowiada się ciekawie. Chętnie przeczytam 🙂

  Odpowiedz
 6. Masza  11 lipca 2013 10:10

  Mnie również wydaje się,że będzie fajna zabawa przy czytaniu.

  Odpowiedz
 7. ava  13 września 2015 17:17

  Okładka bardzo przyciąga 🙂 Oby równie pomysłowa była treść.

  Odpowiedz
 8. mama_kazala  17 listopada 2015 11:14

  hmmm, chyba dla wielu kobiet powinna byc to lektura obowiązkowa

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany