Krzesełko Tuli – Wygoda dla Ciebie, bezpieczeństwo dla malucha

Współczesna mama – z tatuażem z imieniem dziecka, modnymi aplikacjami na telefonie  musi być także mobilna. Wyjście do restauracji czy kawiarni, wizyta u rodziny lub spotkanie ze znajomymi? Czemu nie! Tylko gdzie posadzić głodnego malca, który domaga się jedzenia? Wózek spacerowy dostawiany do stołu lub Kolona rodziców to popularne, ale niepraktyczne rozwiązania, które ponadto są niezwykle kłopotliwe, a często nawet niebezpieczne. Tylko w nielicznych kawiarniach i restauracjach krzesełka dla najmłodszych są standardowym wyposażeniem. Co zatem powinna zrobić młoda mama, gdy chce poza domem nakarmić małe dziecko, które ciągle wierci się, kręci i odwraca? Powinna skorzystać z możliwości, jakie daje przenośne krzesełko TULI.

Krzesło Tuli przenośne krzesełko

Każda młoda mama wie, że wyjście z maluchem na miasto to nie lada wyczyn. Lista produktów niezbędnych do zabrania jest długa, a torba z rzeczami zwyczajnie ciężka. Nie obawiaj się, że przenośne krzesełko TULI zajmie dużo miejsca w Twojej torbie. Po użyciu TULI składa się w mały, poręczny pakunek i zajmuje niewiele miejsca. Dzięki czemu rodzic może mieć go zawsze przy sobie i użyć zawsze wtedy, gdy jest taka potrzeba – podczas wakacyjnego wyjazdu, wypadu za miasto, wizyty u znajomych, przyjaciół czy dziadków.

Krzesełko przenośne TULI to także niezwykła funkcjonalność. Doskonale nadaje się i do zabawy, i do jedzenia. Zapewnia dziecku maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Krzesełko przenośne TULI jest wykonane z wytrzymałego, atestowanego materiału. Dostosowuje się do tułowia malucha oraz rozmiaru i kształtu krzesła, na którym jest umocowane. Nie krępuje ruchów dziecka, zapewniając mu maksimum wygody. Dzięki specjalnemu systemowi zapięć oraz bocznym, regulowanym klamerkom Twoje dziecko będzie w nim w pełni bezpieczne. Krzesełko dokładnie otula ciało malucha na wysokości paszek. Nie ma żadnego niebezpieczeństwa wyślizgnięcia się. Nawet największe wiercipięty będą w nim w pełni bezpieczne!

Krzesełko przenośne TULI zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o młodych mamach. Uniwersalna konstrukcja siedziska sprawia, że szybko i sprawnie zamontujesz TULI niemal na każdym krześle, bez względu na jego kształt i rozmiar.

TULI jest przeznaczone dla dzieci, które potrafią utrzymać ciało w pozycji siedzącej, czyli dla maluchów od szóstego miesiąca życia aż do ukończenia drugiego roku życia. To także doskonały pomysł na fantastyczny prezent dla młodych rodziców, którzy często i chętnie spędzają czas poza domem.

Bezpieczeństwo siedziska oraz wysoką jakość wykonania gwarantuje certyfikat nadany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. – PRODUKT ZGODNY Z POLSKĄ NORMĄ PN-EN 14036.

Przenośne krzesełko Tuli kosztuje 119 pln w sklepie internetowym babymama.pl, więc warto wydać tak niską kwotę aby zapewnić sobie wygodę i bezpieczeństwo pociechy podczas wspólnych posiłków.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (102 głosów, średnia: 4,21 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany