Krystyna Janda dubbinguje postać z gry wideo. Zobacz przedpremierowe sceny z udziałem aktorki.

Równo 35 lat po swoim debiucie filmowym w  „Człowieku z marmuru” Andrzeja Wajdy (1976), Krystyna Janda debiutuje po raz drugi. Tym razem w filmowej grze Uncharted 3 ? Oszustwo Drake?a, w której wciela się w postać przywódczyni tajnej organizacji. Jak sama mówi dubbingowanie postaci animowanej nie jest proste. Nie sprawdzają się znane z teatru czy filmu środki wyrazu. Jakie zatem zastosuje Janda tym razem? O tym przekonamy się już 2 listopada 2011, kiedy Uncharted 3 ? Oszustwo Drake?a pojawi się na półkach sklepowych.

Krystyna_Janda

Krystyna Janda użyczyła swojego głosu głównej postaci kobiecej ? Katherine Marlowe. Jest ona przywódczynią tajemnej organizacji i głównym wrogiem Nathana Drake?a ? bohatera kultowej już serii Uncharted. To kobieta o niezwykle silnej osobowości. Dialogi z  udziałem słynnej aktorki dodają scenom specyficznego smaczku, a wyrazistość postaci wprowadza do gry powiew świeżości.

Krystyna Janda o pracy nad Uncharted 3, mówi, jak o ciekawym i zupełnie nowym dla niej doświadczeniu: ?Jest to moje pierwsze doświadczenie w dubbingu postaci z gry. Zdecydowałam się wziąć udział w tym projekcie z czystej ciekawości i muszę przyznać, że stało się to dla mnie nie lada wyzwaniem. Okazało się bowiem, że nie mogę operować pewnymi środkami wyrazu jakie stosuję grając w filmie lub teatrze, a muszę niezwykle precyzyjnie i dosłownie oddać emocje, które odczuwa moja bohaterka w danej chwili. Z całą pewnością wcielenie się w postać złej i silnej jednocześnie Katherine Marlowe, było dla mnie doświadczeniem ciekawym i jednocześnie odległym od tego, czym zajmuję się na co dzień?

Zapraszamy do obejrzenia filmu zawierającego przedpremierowe sceny z udziałem Krystyny Jandy oraz  wypowiedzi aktorki na temat wrażeń z pracy nad Uncharted 3:

 

 

Przypomnijmy, że Sony Computer Entertainment Polska zapraszając do współpracy Krystynę Jandę kontynuuje projekt Lokalizacje 2.0, którego celem jest zapewnienie polskim użytkownikom najwyższej jakości korzystania z gier oraz usług PlayStation w języku polskim. Założenia projektu to w skrócie:

Najlepsze tłumaczenia – do tego dążymy
Największe gwiazdy –  dlatego je zatrudniamy
Najwyższy komfort – oferowanych usług

Premiera gry Uncharted 3: Oszustwo Drake?a ? już 2 listopada!

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (61 głosów, średnia: 4,87 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany