Krótkie paznokcie – pomysły na modne wzorki

Dla niektórych długie i pomalowane paznokcie są synonimem kobiecości. Jednak nie zawsze można sobie na takowe pozwolić. Bywa, że po prostu wolimy krótką, niewystającą za opuszek palca płytkę. Pojawia się za to wątpliwość czy krótkie paznokcie mogą wyglądać równie efektownie jak długie.

Kiedy szukasz inspiracji na modny manicure widzisz zazwyczaj smukłe dłonie z równie smukłymi paznokciami. Bywają one tak misternie ozdobione, że zastanawiasz się jakim cudem ten miniaturowy rysunek został tak precyzyjnie wykonany. I jak on się tam właściwie zmieścił. W związku z tym jesteś przekonana, że wszelkiego rodzaju wzory i aplikacje (na przykład w formie kryształków) umieszczane są wyłącznie na długiej płytce. Jeśli faktycznie tak uważasz, to koniecznie musisz zobaczyć nasz redakcyjny przegląd, w którym krótkie paznokcie są pomalowane na przeróżne sposoby. Do wyboru do koloru: od bardzo na czasie świątecznych wzorków przez złote paznokcie, po graficzne rysunki.

Krótkie paznokcie

Źródło: www.unsplash.com

Krótkie paznokcie – pomysły na modne wzorki

Długa, pomalowana płytka wygląda efektownie, ale też bywa niepraktyczna. Dla pań ceniących wygodę, które lubią swoje krótkie, spiłowane paznokcie mamy garść inspiracji na wykonanie modnego manikiuru. Za dwa tygodnie święta Bożego Narodzenia nie mogło więc zabraknąć świątecznych nawiązań. Gwiazdki, płatki śniegu czy choinka to symbole, które nierozerwalnie kojarzą nam się z tym magicznym czasem. Dla tradycjonalistek w kolorze czerwieni, dla pań szukających nowych rozwiązań pastele i piernikowy ludzik.

Manicure dla krótkich paznokci może być minimalistyczny i subtelny, ale również nieco bardziej efektowny, pełen przepychu. Doskonale sprawdzą się graficzne wzory bądź precyzyjne rysunki. Co bardziej zachowawcze panie mogą zdecydować się na modny sweterkowy wzór, a dla zwolenniczek polecamy zabawę kolorem i fakturą.

Zobacz pomysły na modny manicure:

Świąteczne wzorki

https://www.instagram.com/p/B54oPE1hYf-/

https://www.instagram.com/p/B54oKu7JTGN/

 

Subtelnie lub pastelowo

https://www.instagram.com/p/B54V2k3BJRF/

https://www.instagram.com/p/B54pCDeB0Lu/

 

Modne wzorki

https://www.instagram.com/p/B54l5NRoPSs/

https://www.instagram.com/p/B54k4R7AKaT/

 

W ciemnych odcieniach

https://www.instagram.com/p/B54fheRFa5N/

https://www.instagram.com/p/B54eFYfJNAr/

 

Czy wybrałaś coś dla siebie?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (129 głosów, średnia: 3,97 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. agasam9  11 grudnia 2019 06:18

    super pomysły, na pewno się zainspiruję!

    Odpowiedz
  2. Neon  11 grudnia 2019 11:56

    Niektóre propozycje zdecydowanie warte uwagi 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany