Nowość kosmetyczna: Kremy do rąk Delia Cosmetics

Zbliżająca się jesień i zima to czas prawdziwej próby dla naszych dłoni. Warunki atmosferyczne, suche powietrze, detergenty wpływają na podrażnienia i przesuszenie. Dlatego zazwyczaj w damskiej torebce znajdzie się kosmetyk nawilżający do dłoni. Przedstawiamy nowość kosmetyczną, czyli kremy do rąk Delia Cosmetics.

 kremy-do-rak-delia-cosmetics

Nikt nie lubi uczucia suchości i szorstkiej skóry – szczególnie na dłoniach, które odgrywają kluczową rolę w codziennym funkcjonowaniu. Delia Cosmetics, dbając o różne rodzaje kobiecych potrzeb, wprowadziła na rynek trzy bogate kremy do rąk, które zapewniają delikatny, miękki dotyk. Podstawowym oczekiwaniem względem kosmetyku do dłoni jest nawilżenie. W nowej linii Delia Cosmetics znalazł się wariant, który tę potrzebę spełnia ze wzmożoną siłą, dodatkowo pielęgnując. Wszystko za sprawą dobranego składu, w którym znalazły się m.in. ekstrakt z aloesu,  olej sojowy, witamina E  i masło shea. Dzięki takiej kompozycji Moisturizing hand cream EXTRA HAND CARE poza nawilżeniem, uelastycznia i nadaje miękkość skórze.  Dla bardziej wymagających dłoni, powstał wariant regenerujący – jego tajemnica tkwi w oliwie z oliwek, alatoninie, maśle shea i glicerynie. Tak dobrany skład sprawia, że dłonie wymagające szczególnego traktowania, otrzymują kompleksowe działanie, które poprawia ich kondycję.

Ręce to ta część ciała, która wyjątkowo często narażona jest na zniszczenia –  środki chemiczne, ciężka praca czy drobne urazy mogą sprawić, że skóra dłoni staje się zniszczona.  Kobietom, które chcą znacząco poprawić kondycję skóry, Delia dedykuje wariant Smoothing hand cream EXTRA HAND CARE. Jego kluczowym składnikiem jest d-pantenol, który wraz z alatoniną i masłem shea, nadaje aksamitności i gładkości nawet w  tak zwanych „ciężkich przypadkach”.

Nowe kremy do rąk od Delia Cosmetics posiadają poręczne opakowanie, dlatego też  idealnie mieszczą się do damskiej torebki.

Krem do rąk nawilżający z aloesem

 • Pojemność:  75 ml
 • Cena:  3,5 zł

Krem do rąk regenerujący z oliwą z oliwek

 • Pojemność:  75 ml
 • Cena:  3,5 zł

Krem do rąk wygładzający z d-panthenolem

 •  Pojemność:  75 ml
 • Cena:  3,5 zł

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (188 głosów, średnia: 4,55 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. martucha180  22 września 2016 09:05

  Pomyślę o zakupie jednego z tych kremów, gdy skończy mi sie obecny krem do rąk. Dobry skład i przystępna cena to jest to, co mnie interesuje.

  Odpowiedz
 2. macierzanka  22 września 2016 19:54

  Postaram się wkrótce wypróbować te kremy.

  Odpowiedz
 3. kasia87g  23 września 2016 12:45

  ładne opakowania

  Odpowiedz
 4. Białkowska  24 września 2016 13:26

  Kremy te są bardzo dobre 🙂

  Odpowiedz
 5. monicitia  25 września 2016 12:47

  cena szokująca:)

  Odpowiedz
 6. Jaworka  26 września 2016 10:14

  Cena aż zapiera dech w tak niskiej cenie jeszcze nie spotkałam wyglądają na bardzo dobre więc jak mi się skończy zapas to sobie zakupię tubeczki są bardzo podręczne i skład interesujący

  Odpowiedz
 7. Dariska  30 września 2016 11:15

  opakowania chyba najbardziej kuszą 🙂

  Odpowiedz
 8. Aneta  14 października 2016 11:31

  Kremów do rąk nigdy za wiele 🙂

  Odpowiedz
 9. Chabrowa  22 października 2016 19:50

  Kocham kremy do rąk. Gdy postawiłam jeden przy umywalce moje paznokcie w końcu zaczęły rosnąć, a więc już z tego patentu nie zrezygnuję. Muszę sobie jeden z nich zakupić 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany