Gwiazdy #zostająwdomu i pokazują kreacje, które miały założyć na galę MET 2020… na Instagramie!

Trwająca pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany organizatorom i uczestnikom wielkich wydarzeń na całym świecie. To pierwsza wiosna bez gal z czerwonym dywanem i aktorkami w bajecznie pięknych kreacjach czy kulturalnych i muzycznych festiwali. Na szczęście wszyscy jesteśmy połączeni wspólną platformą w postaci Internetu, który umożliwia nam wzajemną intelektualną wymianę i wspieranie się w walce o bezpieczeństwo. Niektóre gwiazdy postanowiły wykorzystać ten fakt, nakłaniając nas do dalszej ostrożności, a jednocześnie pokazując, że i dla nich nie jest to łatwe….

Gala MET 2020, która jak wszystkie poprzednie edycje tej uroczystości miała odbyć się w pięknych wnętrzach Metropolitan Museum, została odwołana. To wielka strata dla całej branży fashion. Co roku wszyscy uczestnicy muszą bowiem dostosować kreacje ściśle do narzuconego, zwykle kontrowersyjnego tematu, inspirując widzów zapierającymi dech w piersiach stylizacjami. Szokujące, dziwne, na granicy dobrego smaku, ale nieodmiennie oryginalne outfity zawsze są szeroko komentowane w mediach. I jak się okazuje tym razem może być podobnie nawet jeżeli czerwony dywan nie zostanie rozścielony. Wszystko za sprawą zabawnego pomysłu Julii Roberts i jej instagramowego posta!

met 2020

źródło: www.pixabay.com

Gwiazdy #zostająwdomu i pokazują kreacje, które miały założyć na galę MET 2020… na Instagramie!

Pozostająca w domu z obawy przed zakażeniem COVID-19 gwiazda postanowiła podzielić się z fanami zdjęciem kreacji, którą miała założyć na galę MET 2020. Na zamieszczonej przez nią w sieci fotografii widać aktorkę w czarno-białej „piętrowej” sukni do ziemi, pozującą… na wypełnionej pianą wannie. Roberts opatrzyła post paradoksalnym opisem „ja nie idąca na galę Met dzisiejszego wieczoru” i dodała do niego hasztag #taknadalmusiszzostaćwdomu. Przypomniała tym samym, że każdy z nas traci coś ważnego, ale cel przyświecający dobrowolnej izolacji jest ważniejszy. Zwłaszcza, że epidemia wcale się nie skończyła, nawet jeżeli czasem zdarza się nam na chwilę o niej zapomnieć.

 

Julia Roberts w sukni od Caroliny Herrery

W ślady Julii Roberts postanowiła pójść młodsza aktorka, Amanda Seyfried. Umieściła ona na Instagramie zdjęcie w folkowej niebieskiej sukience, którą nosi, spacerując po wiejskim podwórku. To zestawienie stroju i miejsca wygląda naprawdę zaskakująco!

 

Amanda Seyfried w błękitno-granatowej kreacji

Pomysł szybko podchwyciła także Emma Roberts. Tym razem internauci mogli zobaczyć zdjęcia w efektownej tiulowej sukni, którą aktorka nosiła na gali w zeszłym roku. Opublikowane fotografie ukazują ją jednak jeszcze przed wyjściem z domu, co rodzi skojarzenie z Wielką Kwarantanną i jest wyjątkowo sugestywne.

 

Emma Roberts w sukni z różowego tiulu z ubiegłego roku

Jak myślicie, czy inne gwiazdy pójdą w ich ślady i pokażą przygotowane kreacje w swoich social mediach? Jakie wydarzenie tej wiosny lub lata straciłyście z powodu pandemii?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (136 głosów, średnia: 4,32 z 5)
zapisuję głos...