Kreacje na czerwony dywan, czyli Wasze propozycje na otwarcie Cannes 2019

Kreacje na czerwony dywan wybierane przez gwiazdy zawsze są szeroko komentowane przez media. Nic dziwnego, że tak wiele z nich wybiera modele haute couture, w końcu muszą być spektakularne i olśniewające. Zdolne fashionistki są jednak w stanie stworzyć oryginalny zestaw nawet z niedrogich ubrań z sieciówek albo mniejszych butików. Przykładów na to dostarczają nasze Inspirantki, których stylizacje wcale nie wyróżniałyby się naszym zdaniem na tle drogich sukni od najznamienitszych projektantów.

Pierwszy z zestawów bazuje na długiej, ciemnozielonej sukni z falbankami i bardzo oryginalnych ażurowych czółenkach na wysokich obcasie. Dodatki to lśniąca biżuteria z kamieniami utrzymanymi w dopasowanych odcieniach i ekscentryczna kopertówka z fakturą z połyskliwych kuleczek. Całość uzupełnia elegancki makijaż wykonany kosmetykami Lancome i ArtDeco.

Autorką pierwszej wyróżnionej stylizacji jest vipala. Gratulujemy!

 

Druga stylizacja czerpie z efektownej i rzadkiej w tych okolicznościach kolorystyki, jaką jest miodowa żółć na sukience. Z pewnością zwróciłaby na siebie uwagę paparazzi, tym bardziej, że intrygującego wydźwięku dodają jej: ciemnozielona okrągła kopertówka, niezwykłe sandałki ombre na obcasie oraz ciekawie dobrana, złota biżuteria. Jak na taką okazję przystało, jej nieodłącznym elementem jest rozświetlacz w kamieniu.

Drugą stylizację wyróżnioną w dzisiejszych Trendach Dnia stworzyła justi912. Gratulacje!

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#KreacjazCannes

#Wolnajakptak

#Sukienkawgroszki

#Vintage

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (58 głosów, średnia: 4,41 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany