Koszulki damskie z nadrukiem – oryginalny dodatek do codziennej stylizacji

Spis treści:

Dzisiaj podstawą damskiej stylizacji casualowej coraz częściej są T-shirty. Można je śmiało łączyć zarówno ze spodniami, jak i spódnicami. Doskonale sprawdzą się w pracy, na wieczorne wyjście do kina czy spotkanie z przyjaciółmi. Coraz częściej jednak kobiety poszukują oryginalnych koszulek, które nie będą powtarzalne. Z pomocą przychodzi Koszulkowo.pl, gdzie istnieje możliwość wykonania własnego nadruku na wysokiej jakości bawełnianej koszulce. Jak to działa, przedstawiamy poniżej. Zapraszamy do lektury.

Koszulki damskie z nadrukiem - oryginalny dodatek do codziennej stylizacji

Koszulka damska z nadrukiem – jak to działa?

Wykonanie własnej koszulki z nadrukiem nie jest trudne. Wystarczy zastanowić się co chcemy na niej umieścić oraz skorzystać ze wsparcia profesjonalistów. W koszulkowo.pl specjaliści po otrzymaniu od nas grafiki (bądź jej koncepcji) odpowiednio ją zaprojektują, sformatują i przygotują do druku, który odbędzie się na bawełnianej koszulce, w wybranym przez nas wcześniej rozmiarze. Możemy wybrać nadruk spośród kilkudziesięciu propozycji w sklepie online bądź przygotować swoją własną grafikę.

Koszulki damskie z nadrukiem mogą wyrażać nasze przekonanie, pokazywać nasze pasje bądź stanowić zabawny dodatek do stylizacji na przykład w postaci śmiesznego, przekornego hasła. To również doskonały materiał reklamowy, na którym możemy przekazać swoje wartości.

Takie koszulki możemy również projektować na konkretne okazje – np. wieczór panieński czy jako element garderoby w podróż poślubną. Kobiety często również decydują się na zaprojektowanie koszulek na różne etapy swojego życia: ciąża, awans w pracy czy wyjazd na wakacje. Wszystko zgodnie z gustem i atmosferą chwili.

Koszulka damska z nadrukiem

fot. koszulkowy.pl

Jak pielęgnować koszulkę z nadrukiem?

W koszulkowo znajdziemy wyłącznie koszulki wykonane z najwyższej jakości bawełny, stąd nie istnieje ryzyko, że zniszczą się one w praniu po pierwszym użyciu. Warto jednak zwrócić szczególną uwagę na to, jak powinna wyglądać jej pielęgnacja.

Na szczęście pielęgnacja takiej koszulki z nadrukiem zasadniczo nie różni się od standardowej pielęgnacji. W tym przypadku warto jednak zwrócić szczególną uwagę na to, by chronić nadruk przed działaniem wysokich temperatur, które mogą osłabiać jego przyczepność do materiału. Warto więc prać takie koszulki w maksymalnej temperaturze 40 stopni oraz w przypadku prasowania, delikatnie omijać obszary zadrukowane. Warto także każdorazowo przed praniem i prasowaniem obrócić koszulkę na lewą stronę, by chronić możliwie jak najbardziej druk.

Koszulka z nadrukiem dla kobiet

fot. koszulkowy.pl

Koszulka z własnym nadrukiem – pomysł na prezent

Koszulka z własnym nadrukiem to również doskonały pomysł na prezent. Możemy nią obdarować naszą najlepszą przyjaciółkę wręczając jej koszulkę z miłym napisem i na przykład stanowiącym komplet z naszą koszulką (jednym z najpopularniejszych napisów jest „my best friend”). To również świetny pomysł na Dzień Mamy (26 maja) czy święta. Możemy wówczas umieścić na koszulce podziękowanie, wspólne zdjęcie bądź cytat, z którym kojarzy nam się Mama. Koszulki z własnym nadrukiem dają nam również możliwość umieszczenia daty na materiale, dzięki czemu będą stanowić piękną pamiątkę na lata.

własny nadruk na koszulce

fot. koszulkowy.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (36 głosów, średnia: 4,81 z 5)
zapisuję głos...