Koszulki Cropp z grafikami Kallwejta!

CROPP wie, gdzie szukać ludzi z zajawką i talentem. Tym razem do pracy nad kolekcją zaprosił Jana Kallwejta – młodego polskiego ilustratora, który coraz bardziej rozkręca się w kraju i za granicą. W efekcie tej kolaboracji powstała specjalna kolekcja męskich T-shirtów, które można już łapać w CROPPowych salonach.

Cropp z grafikami Kallwejta

Jan Feliks Kallwejt – bo tak brzmi jego pełne nazwisko – pochodzi z Warszawy ale mieszka i tworzy w Hiszpanii, gdzie odnosi coraz więcej sukcesów. Znacie go chociażby z projektu okładki płyty Abradaba, „Ostatni poziom kontroli” a wielu z Was na pewno natknęło się tu i ówdzie na jego charakterystyczne ilustracje. Tym razem spotkacie je również na specjalnie zaprojektowanych, męskich T-shirtach CROPPa.

Na koszulkach w optymistycznych, idealnych na lato kolorach znalazły się grafiki, na których przewija się cała galeria charakterów młodych ludzi. Wszyscy znamy ich dobrze z własnego otoczenia (a być może nawet patrzymy na nich codziennie rano, myjąc zęby przed lustrem).

Jest wśród nich spędzający całe dnie na Facebooku komputerowy nerd, zagorzały rowerzysta albo zatwardziały, wieczny hipster, a wszystkie postaci są sportretowane z bardzo dużym przymrużeniem oka. I właśnie dla takich ludzi przeznaczona jest najnowsza kolekcja CROPPa – tych, którzy lubią czasem spojrzeć na siebie z dystansem i humorem, jednocześnie nie wstydząc się pokazać, co ich w życiu naprawdę kręci.

CROPP nie bez powodu zaprosił do współpracy właśnie Jana Kallwejta. Artysta znany jest ze współpracy z firmami z całej Europy i Stanów Zjednoczonych. Na koncie ma również między innymi ilustracje do artykułów i okładek prestiżowych pism, np. The Guardian, Wired, Billboard, Vanity Fair czy też polskich wydań Newsweeka i Pulsu Biznesu. Tworzył również ilustrowane programy dla mediolańskiej La Scali – a to tylko wycinek jego działalności. Z twórczością Jana Kallwejta można – i zdecydowanie warto! – zapoznać się na jego stronie internetowej: http://www.kallwejt.com/

Kolekcja specjalna z ilustracjami Jana Kallwejta w roli głównej dostępna jest w salonach CROPP w całej Polsce.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (222 głosów, średnia: 4,27 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. kaka67  16 sierpnia 2013 23:32

    Fajne na ironiczny lub dowcipny podarunek dla dziecka

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany