Koszula z kołnierzem nie musi być nudna. Oto dowody!

Myślisz o koszuli z kołnierzem i przed oczami widzisz grzeczną biel dopasowaną do granatowej spódnicy? Jeżeli patrzysz na zdjęcie ze szkolnych lat – wszystko w porządku! Dziś biała koszula oczywiście nadal się sprawdza i widnieje w modowych kanonach, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zastępować ją też kolorami i finezją. Oto propozycje!

Tutaj bez wątpienia koszula z kołnierzem gra pierwsze skrzypce. I bynajmniej nie tylko kołnierz zwraca na siebie uwagę. Zakończony został finezyjną kokardą w rozmiarze XXL, której paski dostrzeżemy również na mankietach. Na niebieskim materiale pojawiają się też korespondujące z żółtymi spodenkami zdobienia. Pasują też do wysokich szpilek w stylu peep toe. A do tego okulary i zegarek w mieniących się srebrzystościach.

Postanowiliśmy wyróżnić stylizację magart. Serdeczne gratulacje!

Stylizacja z koszulą wiązaną na żółto-niebieską kokardę oraz żółtymi szpilkami i spodenkami

#koszulazkołnierzem

 

W drugiej stylizacji również pojawia się kolor żółty, który dosłownie przejmuje stery w całym outficie. Pozwolił królować koszuli, która dzięki optymistycznej barwie i wzorkom przestała być sztampowa. Żółty, ale w odcieniu fluo ląduje natomiast na kosmicznej torebce, a pozostałe elementy garderoby dopasowały się skąpane w brązach. Wysokie szpilki podkreśliły odsłonięte przez spodenki nogi, a okulary z panterką dodały całości nieco drapieżności.

Gratulujemy również Eli.

Stylizacja z żółtą koszulą i brązowymi dodatkami

#koszulazkołnierzem

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#Laleczkazporcelany

#Treningpodchmurką

#Perfekcyjnaświadkowa

#Stylizacjazlnem

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (68 głosów, średnia: 4,38 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany