Najlepsze kostiumy gwiazd na Halloween – sprawdź, czy je widziałaś!

Do Halloween coraz mniej dni. Wybierasz się na mroczną kostiumową imprezę, ale nadal nie masz pomysłu za kogo się przebrać, a internetowe inspiracje wydają Ci się zbyt odważne? Zobacz najlepsze kostiumy gwiazd na Halloween i przekonaj się, że tego wieczoru nie istnieją żadne granice dla fantazji!

Spis treści:

Halloween to poza karnawałem – coraz rzadziej obchodzonym z fantazją – właściwie jedyna okazja, kiedy możemy znów poczuć się jak dzieci – wyczarować ozdobną dynię na Halloween i  i przebrać za ulubionych bohaterów filmów, książek czy gier komputerowych. Wszak makijaż na Halloween dla dzieci możemy także zaaplikować na swojej twarzy!

Na Zachodzie jest to święto obchodzone z wielką pompą, dorównującą chyba tylko Bożemu Narodzeniu. To właśnie 31 listopada gwiazdy mogą pochwalić się swoją kreatywnością i zabłysnąć na charytatywnych imprezach, wielkich medialnych galach lub spotkaniach w domach swoich przyjaciół. Kto poświęca na przygotowania najwięcej czasu, a kto może popisać się największym poczuciem humoru? Zobaczcie same! Oto najlepsze kostiumy gwiazd na Halloween!

Najlepsze kostiumy gwiazd na Halloween

fot. EAST NEWS by Marion Curtis/ Whoopi Goldberg i Zoe Kravitz

Najlepsze kostiumy gwiazd na Halloween – dlaczego przebieranie jest tak popularne wśród celebrytów?

Niektóre gwiazdy tak uwielbiają Halloween, że są w stanie poświęcić długie godziny na przygotowania i wydać tysiące dolarów na organizację barwnej imprezy dla przyjaciół. Za jedną z największych fanek tego święta w świecie show biznesu uchodzi Heidi Klum. By przebrać się za bardzo wiarygodną wersję Jessici Rabbit gwiazda poświęciła niegdyś podobno aż 9 godzin, zaś rok temu zdecydowała się zapłacić aż 5 dziewczynom, by upodobniły się do niej i wystąpiły tego wieczoru jako „część jej przebrania”, a dokładniej klony Heidi Klum. Do jakich poświęceń zdolni są inni celebryci? Jakie wizje realizują podczas Święta Duchów? Przekonajcie się same!

Najlepsze kostiumy gwiazd na Halloween

Niezapomniane stroje Heidi Klum na Halloween

Motyl

 

Kali – indyjskie bóstwo

 

Z mężem jako para małp

 

Beyonce jako Barbie

 

Rihanna i jej koleżanki jako Wojownicze Żółwie Ninja

 

Katy Perry jako Hilary Clinton

 

Alessandra Ambrosio jako Jessica Rabbit

 

Gigi Hadid jako Sandy z Grease

 

Kim Kardashian i Joyce Bonneli jako Anna Wintour i jej asystentka – Grace Coddington

 

Iggy Azalea jako Cruella de Mon

 

Lewis Hamilton jako Joker

 

Guy Ritchie i jego syn jako bohaterowie Breaking Bad

 

Kelly Osbourne jako Margot z Genialnego Klanu

 

Kim Kardashian jako Trujący Bluszcz

 

Masz już pomysł na kostium, ale wciąż nie wiesz, jak zorganizować halloweenową imprezę? Skorzystaj z naszych inspiracji poniżej!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (230 głosów, średnia: 4,18 z 5)
zapisuję głos...