Kosmiczne zegarki Swatch X YOU – kolekcja nie z tej ziemi!

Marka Swatch w partnerstwie z ESA przygotowała wyjątkową kolekcję zegarków. Inspiracją do ich stworzenia były gwiezdne konstelacje. Wzory można wybrać samodzielnie i wykorzystać je do tworzenia niepowtarzalnych zegarków. W ten sposób zyskuje się niepowtarzalny produkt dostosowany do indywidualnych gustów i wykonany według własnego pomysłu.

swatch x you

Mat. nadesłane (kolaż redakcji)

Niepowtarzalna seria wzorów, która dostępna od 4 października ukazuje kosmiczne krajobrazy oddalone o tysiące lat świetlnych od Ziemi. Uchwycone są one przez najbardziej wyspecjalizowane teleskopy świata. Wzory odkrywają przed nami gwiazdy, w tym spektakularne Filary Stworzenia, efektowną protogwiazdę L1527 czy uderzająco piękny region powstawania młodych gwiazd w mgławicy Carina. Hipnotyzujące formy i olśniewające kolory Swatch X You – ESA są niewyczerpanym źródłem inspiracji do personalizacji zegarków, gwarantując ich niepowtarzalność i indywidualność. Daj upust swojej wyobraźni! Każdy stworzony zegarek zostanie wykonany i dostarczony z logo ESA na szlufce, w specjalnym etui i z kartką pocztową przedstawiającą obraz, który był dla niego inspiracją. Gwieździste nocne niebo i to, co leży poza zasięgiem naszego wzroku, od wieków poruszało ludzką wyobraźnię. Dzięki wzorom Swatch X You – ESA, kosmiczne cuda znajdujące się poza granicami znanego nam świata stały się nam bliższe niż kiedykolwiek wcześniej.

swatch x you

Mat. nadesłane

Stworzenie własnego, niepowtarzalnego zegarka Swatch X You jest bardzo proste:

1. Wejdź na stronę internetową Swatch i wybierz „Spersonalizuj”.

2. Wybierz wzór, który Ci się podoba.

3. Przesuwaj go, obracaj, przybliżaj i oddalaj, aż znajdziesz wzór idealny dla siebie.

4. Wybierz kolor mechanizmu zegarka, z indeksami lub bez nich.

5. Umieść spersonalizowaną dedykację na deklu koperty (opcjonalnie).

6. Podejrzyj stworzony wzór i złóż zamówienie.

swatch x you

Mat. nadesłane

NA TEMAT EUROPEJSKIEJ AGENCJI KOSMICZNEJ Europejska Agencja Kosmiczna (ESA) jest dla Europy furtką prowadzącą w przestrzeń kosmiczną. ESA to organizacja międzyrządowa utworzona w 1975 r., której misją jest rozwój możliwości eksploracji przestrzeni kosmicznej przez Europejczyków i sprawienie, aby inwestycje w tym zakresie przynosiły korzyści mieszkańcom Europy i całego świata. Członkami ESA są 22 kraje: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Luksemburg, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria oraz Wielka Brytania. Łotwa, Litwa, Słowacja i Słowenia są Członkami Stowarzyszonymi. ESA nawiązała oficjalną współpracę z czterema państwami członkowskimi UE. Kanada bierze udział w niektórych programach ESA w ramach Umowy o współpracy. Dzięki koordynowaniu zasobów finansowych i intelektualnych swoich członków, ESA może realizować programy i działania wychodzące poza możliwości pojedynczego kraju Europy. Wspólnie z UE pracuje nad wdrażaniem programów Galileo i Copernicus, a wraz z EUMETSAT – rozwija misje meteorologiczne. Dowiedz się więcej na temat ESA na www.esa.int INFORMACJE O SWATCH Pozytywna prowokacja i joie de vivre rodem ze Szwajcarii: w momencie powstania w 1983 r., Swatch zatrząsnął branżą zegarmistrzowską. Swatch jest jednym z wiodących producentów zegarków i należy do najbardziej pożądanych marek na świecie, co zawdzięcza niezwykłym projektom i podążaniu z duchem czasu – jest przy tym zawsze wierny sobie. Firma nie przestaje zaskakiwać, zarówno regularnie wypuszczanymi nowymi modelami, jak i kolekcjami specjalnymi. Rewolucyjny sposób, w jaki Swatch myśli i działa, był widoczny od początku: marka szybko zaangażowała się w sporty akcji, takie jak BMX, longboarding czy surfing. Natomiast Swatch Art Peace Hotel w Szanghaju świadczy o zamiłowaniu marki do sztuki, tworząc miejsce spotkań artystów z całego świata.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (17 głosów, średnia: 5,00 z 5)
zapisuję głos...