Kosmetyki z kwasem hialuronowym najnowszej generacji DERMIKA HIALIQ Spectrum

Kwas hialuronowy jest naturalnym związkiem, który występuje w dużych ilościach w organizmie człowieka. Jest on szczególnie ważny dla skóry, utrzymuje komórki skóry na miejscu i pomaga zachować odpowiednie jej nawilżenie i elastyczność. Kwas hialuronowy jest podstawą młodego wyglądu, powszechnie nazywany jest „eliksirem młodości”. Niestety z wiekiem ilość kwasu hialuronowego drastycznie maleje. Utrata kwasu hialuronowego powoduje, że skóra traci zdolność wiązania wody (jedna cząsteczka kwasu wiąże około 250 cząsteczek wody).

spadek-kwasu-hialuronowego

Po  40 roku życia poziom kwasu hialuronowego spada już nawet o 50%, skóra starzejąc się wiotczeje, traci sprężystość i przybywa jej zmarszczek.

hialiq-dermika

Marka DERMIKA bazując na badaniach i innowacyjnych rozwiązaniach, jako pierwsza na rynku, zastosowała nowatorski kwas hialuronowy HA SPECTRUM, aby wspomóc skórę w walce z upływającym czasem, dając jej PEŁNE SPECTRUM ODMŁODZENIA.

przenikanieZastosowany w kosmetykach kwas hialuronowy HA SPECTRUM to jedyny rodzaj kwasu hialuronowego zawierający pełen zakres wielkości cząsteczek – od najmniejszych do największych.  Dzięki temu wnikają one precyzyjnie w strukturę naskórka, aż do jego najgłębszych warstw, zapewniając pełne spektrum odmłodzenia.

Działanie DERMIKA HIALIQ spectrum wspomagają dodatkowe aktywne składniki:

STYMULATOR NOWEGO KOLAGENU – peptyd, który wzmacnia połączenia skórno-naskórkowe poprzez ich restrukturyzację. Dzięki temu przeciwdziała efektom przedwczesnego starzenia, które są wynikiem osłabienia własności fizycznych skóry.

LIPOAMINOKWAS – chroni struktury skóry przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Wnika w głąb naskórka, gdzie stymuluje syntezę kolagenu i stabilizuje go.

HYDRASIL – kompleks silnie higroskopijnych molekuł, który dodatkowo wzbogacony silikonami intensywnie nawilża skórę, pozostawiając ją miękką i aksamitnie gładką w dotyku.

Kosmetyki wchodzące w skład serii DERMIKA HIALIQ Spectrum

hialiq-40DERMIKA HIALIQ spectrum  HIALURONOWY KREM UELASTYCZNIAJĄCY 40+ DZIEŃ/ NOC

Krem jest podstawą codziennej pielęgnacji, zapobiega i redukuje powstawanie zmarszczek we wszystkich stadiach ich rozwoju, dla kobiet w wieku 40+.

Kuracja DERMIKA HIALIQ spectrum ukierunkowana jest na 4-wymiarową aktywność przeciwzmarszczkową:

  • natychmiast wygładza i poprawia napięcie skóry,
  • redukuje głębokie zmarszczki wiążąc wodę w naskórku i wypychając skórę ku górze,
  • spowalnia rozwój zmarszczek, utrzymując optymalny poziom nawilżenia,
  • zapobiega powstawaniu kolejnych zmarszczek dzięki składnikom aktywnym.
  • 100% skuteczność pielęgnacji zapewnia kwas hialuronowy HA SPECTRUM, który zawiera pełne spektrum wielkości cząsteczek. Dzięki temu mogą one uzupełniać się wzajemnie i wypełniać nawet najtrudniej dostępne zmarszczki. Dodatkowo STYMULATOR NOWEGO KOLAGENU, wpływa na poprawę elastyczności skóry poprzez odbudowę jej struktury.

Cena: 69 zł (50 ml)

 

hialiq-pod-oczyDERMIKA HIALIQ spectrum HIALURONOWY KREM POD OCZY I NA POWIEKI

Krem pod oczy jest uzupełnieniem codziennej pielęgnacji skóry w miejscu, gdzie jest ona najdelikatniejsza i gdzie najwcześniej widoczne są zmarszczki.

Hialuronowy krem pod oczy i na powieki DERMIKA HIALIQ spectrum 

zapewnia redukcję „kurzych łapek” i zmarszczek.

Zawiera on składniki aktywujące potrójny mechanizm redukcji zmarszczek:

Kwas hialuronowy wielkocząsteczkowy (HM) – działa silnie nawilżająco na powierzchni skóry.

Kwas hialuronowy średniocząsteczkowy (MM) – wnika do górnych warstw naskórka, aby wypełnić zmarszczki.

Działanie DERMIKA HIALIQ spectrum wspomagają dodatkowo aktywne składniki:

STYMULATOR NOWEGO KWASU HIALURONOWEGO, który przenika do głębszych warstw naskórka, aby przywrócić jędrność skóry. LIPOAMINOKWAS, który redukuje zmarszczki mimiczne. Składniki aktywne uzupełniają się wzajemnie dla maksymalnego efektu odmłodzenia.

Już po tygodniu stosowania skóra wokół oczu jest wyraźnie wygładzona, a koloryt wyrównany.

Cena: 49 zł (15 ml)

 

hialiq-zmarszczki-snuDERMIKA HIALIQ spectrum  HIALURONOWE SERUM WYGŁADZAJĄCE ZMARSZCZKI SNU

 

Serum, to wysoce skoncentrowany kosmetyk o intensywnym działaniu. Jest on dopełnieniem pielęgnacji skóry dla jeszcze lepszych efektów. Serum zapewnia redukcję zmarszczek i zmniejszenie podatności skóry na „zmarszczki snu”, czyli poranne zagniecenia na skórze, będące pierwszymi objawami utraty elastyczności i jędrności skóry. Serum DERMIKA HIALIQ spectrum do cery dojrzałej powstało z myślą o zmniejszeniu podatności skóry na poranne zagniecenia i redukowaniu zmarszczek we wszystkich stadiach rozwoju.

Serum jest bogate w składniki aktywne o 4-wymiarowym działaniu:

  • natychmiastowe wygładzanie,
  • redukcja głębokich zmarszczek, dzięki wiązaniu wody w naskórku,
  • spowolnienie rozwoju zmarszczek,
  • ograniczenie podatności na „zmarszczki snu”, przez poprawę jędrności skóry.

 

Głównym składnikiem DERMIKA HIALIQ spectrum, który zapewnia 100% skuteczność jest kwas hialuronowy HA SPECTRUM, zawierający pełną gamę wielkości cząsteczek. Aktywne działanie serum wspomaga HYDRASIL gwarantujący intensywne wygładzenie, nawilżenie, skóra staje się miękka i aksamitnie gładka w dotyku.

Cena: 59 zł (30 ml)

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (291 głosów, średnia: 4,31 z 5)
zapisuję głos...