Nowość: antybakteryjne kosmetyki z jonami srebra AVA Hygienic Line, które zadbają o Twoje bezpieczeństwo

Szukasz kosmetyków, które zagwarantują Ci lepszą codzienną ochronę i wesprą w profilaktyce przeciwko chorobom zakaźnym? Marka Ava przygotowała linię antybakteryjnych produktów z jonami srebra, idealnych na najbliższy czas. Poznaj serię AVA Hygienic Line z kosmetykami do oczyszczania rąk i twarzy!

Antybakteryjne kosmetyki z jonami srebra AVA Hygienic Line z dodatkiem naturalnych ziół, takich jak rumianek i aloes to rozwiązanie na każdą okazję, w której jesteśmy narażeni na kontakt z niebezpiecznymi drobnoustrojami. Sprawdzą się w drodze do pracy, w biurze, podczas zakupów czy przejazdów środkami komunikacji miejskiej, a także w dalszych podróżach. Sprawdź, jak działają!

kosmetyki z jonami srebra

kolaż własny redakcji, źródło zdjęć w tle: www.pixabay.com (chamomile-4250919_640 i aloe-3986306_640)

Nowość: antybakteryjne kosmetyki z jonami srebra AVA Hygienic Line, które zadbają o Twoje bezpieczeństwo

 

4 antybakteryjne kosmetyki z jonami srebra AVA Hygienic Line:

Antybakteryjny żel do rąk na bazie alkoholu z aktywnymi jonami srebra

kosmetyki z jonami srebra

Cena: 27 zł za 200 ml, 17 zł za 50 ml

Stosowany bez spłukiwania

Wykazuje silne działanie antybakteryjne potwierdzone badaniami

Skuteczny żel do rąk stworzony na bazie alkoholu etylowego. Bardzo szybko zabija bakterie. Zalecany w pracy, w szkole i w podróży. Wtarty w dłonie, oczyszcza je bez użycia wody. Jony aktywnego srebra dobrze radzą sobie z redukcją drobnoustrojów chorobotwórczych. Zawarte w nim aloes, rumianek i gliceryna zapobiegają przesuszeniu skóry i wykazują działanie łagodzące. Żel zwiększa higienę rąk i nawilża.

Dostępny w trzech wersjach opakowań:

200 ml oraz 50 ml – tuba (typu travel & pocket), 50 ml – butelka (typu travel & pocket)

 

Antybakteryjny żel do mycia rąk z aktywnymi jonami srebra

kosmetyki z jonami srebra

Cena: 30 zł za 200 ml

Zastępuje tradycyjne mydło

Wykazuje silne działanie antybakteryjne potwierdzone badaniami

Żel do mycia rąk o antybakteryjnym działaniu. Wykorzystuje opatentowaną technologię PURE, opartą na aktywnych jonach srebra błyskawicznie i skutecznie redukujących chorobotwórcze bakterie. Kompleks ekstraktu z wierzby i olejku z drzewa herbacianego w połączeniu z pochodnymi salicylowymi, hamuje rozwój drobnoustrojów. Ekstrakty z aloesu i rumianku zapobiegają wysuszanie skóry, łagodzą ją i regenerują.

Polecany do codziennego stosowania, również przez osoby, które nie tolerują tradycyjnych środków myjących.

 

Antybakteryjny żel do mycia twarzy z aktywnymi jonami srebra

kosmetyki z jonami srebra

Cena: 28 zł za 200 ml

doskonale oczyszcza, skutecznie redukuje bakterie

Wykazuje silne działanie antybakteryjne potwierdzone badaniami

Skuteczny żel do mycia twarzy, bezwzględny wobec bakterii i innych zanieczyszczeń na skórze. Technologia PURE z aktywnymi jonami srebra wykazuje potwierdzone antybakteryjne działanie. Synergiczna mieszanka ekstraktu z wierzby z olejkiem z drzewa herbacianego, wzbogacona pochodnymi salicylowymi, dogłębnie oczyszcza, redukując chorobotwórcze drobnoustroje, a naturalne ekstrakty z aloesu i rumianku koją podrażnienia i doskonale nawilżają skórę.                                                                                                                                                                                                          Polecany jest do codziennego mycia. Sprawdzi się również u osób nietolerujących zwykłych środków myjących.

 

Antybakteryjny tonik do twarzy z aktywnymi jonami srebra

Cena: 21 zł za 200 ml

skutecznie redukuje bakterie, nawilża i tonizuje

Wykazuje silne działanie antybakteryjne potwierdzone badaniami

Delikatny dla skóry, ale za to bezwzględny dla bakterii tonik do twarzy. Przywraca skórze naturalną hydrolipidową równowagę. Nowoczesna Technologia PURE, bazująca na aktywnych jonach srebra gwarantuje szerokie spektrum działania antybakteryjnego. Kompleks roślinny składający się z olejku z drzewa herbacianego i ekstraktu z kory wierzby, wzbogacony o pochodne salicylowe, niszczy zaś drobnoustroje chorobotwórcze. Dodatek aloesu i kwasu hialuronowego pozwala skórze zachować optymalny poziom nawilżenia.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (133 głosów, średnia: 4,33 z 5)
zapisuję głos...