Kosmetyki marki Farmona do włosów: bursztyn i węgiel

Nowości marki z linii Jantar to produkty z węglem aktywnym i bursztynem, przeznaczone do pielęgnacji włosów przetłuszczających się, narażonych na zanieczyszczone środowisko. Nowe kosmetyki marki Farmona to produkty, które oczyszczają, odświeżają, przywracają świeżość oraz blask.Dzięki nim ułożysz perfekcyjną i długo świeżą kobiecą fryzurę.

Kosmetyki marki Farmona

 

Zobacz także: Miód i mleko w kosmetykach Farmony

 Nowe kosmetyki marki Farmona z linii Jantar

Nowe produkty Farmony to kosmetyki z węglem aktywnym i bursztynem, do intensywnej pielęgnacji włosów przetłuszczających się oraz narażonych na zanieczyszczone środowisko. Połączenie wyciągu z bursztynu o właściwościach pielęgnacyjnych, wzmacniających i odżywczych, z węglem aktywnym o działaniu oczyszczającym, detoksykującym, gwarantuje skuteczną pielęgnację włosów przetłuszczających się.

Moc węgla aktywnego

Zanieczyszczone środowisko, brudna woda i powietrze, sprawiają, że skóra oraz włosy stają się szare, podatne na przetłuszczanie. Odpowiedzią na problem zanieczyszczenia, są produkty do pielęgnacji, zawierające węgiel aktywny. Węgiel, dzięki niezwykłym właściwościom absorbującym zanieczyszczenia, pomaga oczyścić skórę i włosy, sprawia, że odzyskują świeżość i blask.

Pre-maska z wyciągiem z bursztynu i węglem aktywnym

Kosmetyki marki Farmona

Produkt do włosów przetłuszczających się.

Aplikacja maski przed myciem włosów (technologia O-M) wspomaga absorbcję nadmiaru sebum, zanieczyszczeń i środków do stylizacji. Wyciąg z bursztynu silnie odżywia i wzmacnia włosy, bez ich obciążania oraz oczyszcza i zabezpiecza przed osłabieniem podczas mycia.

200 ml/ 15 zł

Szampon z wyciągiem z bursztynu i węglem aktywnym

Szampon z wyciągiem z bursztynu i węglem aktywnym Produkt do włosów przetłuszczających się. Szampon zawiera wyciąg z bursztynu, który intensywnie pielęgnuje, wzmacnia i odżywia włosy. Dzięki zawartości węgla aktywnego o działaniu absorbującym i detoksykującym, szampon dogłębnie oczyszcza i odświeża włosy przeciążone środkami do stylizacji i zanieczyszczeniami. Dzięki regularnemu stosowaniu włosy przestają się przetłuszczać, wyglądają świeżo i zdrowo. 330 ml/ 11 zł

Produkt do włosów przetłuszczających się.

Szampon zawiera wyciąg z bursztynu, który intensywnie pielęgnuje, wzmacnia i odżywia włosy. Dzięki zawartości węgla aktywnego o działaniu absorbującym i detoksykującym, szampon dogłębnie oczyszcza i odświeża włosy przeciążone środkami do stylizacji i zanieczyszczeniami. Dzięki regularnemu stosowaniu włosy przestają się przetłuszczać, wyglądają świeżo i zdrowo.

330 ml/ 11 zł

Odżywka w piance z wyciągiem z bursztynu i węglem aktywnym

Produkt do włosów przetłuszczających się.

Odżywka Farmony w formie pianki, dzięki zawartości wyciągu z bursztynu intensywnie pielęgnuje włosy. Delikatna formuła pozwala na codzienne stosowanie, bez efektu obciążenia, jednocześnie zapobiega przedwczesnemu przetłuszczaniu. Dzięki regularnemu stosowaniu, włosy stają się łatwe do rozczesania, wyraźnie mocniejsze, zdrowe i lepiej się układają.

18 0ml / 11,50 zł

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (224 głosów, średnia: 4,58 z 5)
zapisuję głos...