Kosmetyki Bioxsine: kuracja przeciw wypadaniu włosów

Badania przeprowadzone przez prestiżowy instytut naukowy Dermatest Germany pokazały, że równoczesne stosowanie szamponu i serum Bioxsine zapobiegło wypadaniu włosów u 90% stosujących go osób. Dwumiesięczna kuracja kosmetykami zaowocowała pojawieniem się nowych włosów u 80% badanych. Brzmi niewiarygodnie? Wyniki badań potwierdziły już opinie setki zadowolonych klientów na całym świecie. Jeśli chcesz aby twoja fryzura damska zyskała nowy wymiar – przeczytaj poniższe informacje.

Piekne wlosy

Nie trać głowy – wypadanie włosów można powstrzymać!Koncern kosmetyczny BIOTA Laboratories od ponad dekady prowadzi badania naukowe na temat procesu wypadania włosów. Opracowane formuły produktów, dzięki unikalnemu BIOCOMPLEXOWI B11 działają długotrwale i skutecznie. Przede wszystkim, w przeciwieństwie do innych produktów, kosmetyki Bioxsine działają bezpośrednio na włos znajdujący się w pierwszej fazie cyklu życia – fazie wzrostu (anagenie). Wzrost włosa, w zależności od wielu czynników, może trwać od roku do nawet dziesięciu lat. Jest więc, o co walczyć. Działanie Bioxsine polega na maksymalnym wydłużeniu czasu życia włosa znajdującego się w pierwszej fazie cyklu i niedopuszczenie tym samym do połączenia się enzymu 5 alfa R1 z testosteronem, które prowadzi do powstawania jego aktywnej formy DHT odpowiedzialnej właśnie za wypadanie włosów. Ale zanim nasz włos skończy swój żywot czekają go jeszcze dwie fazy: katagenowa – która polega na regresji oraz telogenowa, na którą składa się faza wypadania oraz faza uśpienia. Na ostatnim etapie życia cyklu włosa skupia się działanie wielu innych kosmetyków dostępnych na rynku.

Kosmetyki Bioxsine

Bioxsine to kompleksowa kuracja oraz pielęgnacja dla Twoich włosów

Seria kosmetyków Bioxsine to kompleksowa i długoterminowa kuracja przeciw wypadaniu włosów. Już w ciągu pierwszych 48 dni zauważymy pierwsze rezultaty. Jednak sugerowana przez producentów, pełna kuracja powinna trwać ok. 10 miesięcy. Jest to wyróżnienie na tle produktów, których efekty przestają być widoczne tuż po zaprzestaniu ich stosowania.

Nie bez znaczenia pozostaje również rodzaj naszych włosów. Dlatego szampon Bioxsine dostępny jest w trzech wersjach: do włosów normalnych i suchych, przeciwłupieżowy oraz do włosów przetłuszczających się. Dzięki temu możemy dostosować kurację do naszych indywidualnych potrzeb. W tej kwestii naukowcy Biota również wykazali się ogromnym doświadczeniem i profesjonalizmem. W wyniku przeprowadzonych badań przeciwłupieżowy szampon Bioxsine otrzymał 100% skuteczność. Jest to więc prawdziwy produkt 2 w 1!

Kuracja produktami Bioxsine jest bardzo wydajna. Choć ceny innych produktów mogą być niekiedy niższe, Bioxsine jako jedyny szampon przeciw wypadaniu włosów posiada pojemność o 100 ml większą od konkurencyjnych kosmetyków. 300 ml szamponu oraz opakowanie serum zostało stworzone po to, aby zapewnić pełną kurację.

Serum Bioxsine

Produkty Bioxsine dostępne są w aptekach

Sugerowane ceny detaliczne:

Szampon: 35 pln
Serum: 150 pln

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (184 głosów, średnia: 4,47 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  10 października 2014 08:16

  Musze sobie zapisać nazwę. Co jakiś czas mam problem z wypadającymi włosami, więc prędzej czy później będę musiała wypróbować taka kurację.

  Odpowiedz
 2. martucha180  10 października 2014 09:36

  Ja używam jedwabiu do włosów.

  Odpowiedz
 3. bbo  10 października 2014 14:47

  Ja mam tę kurację. Ampułki już zużyte. Szamponu jeszcze trochę jest. Niestety, nie poskutkowało 🙁 Producent zaleca trzy takie kuracje dla wzmocnienia efektu, ale chyba się nie zdecyduję…

  Odpowiedz
 4. gusia.  14 października 2014 22:07

  Mnie również sporo wypada,sądzę że od stosowania szamponów koloryzujących.Prześliczny kolor na włosach ma ta pani,coś dla mnie.

  Odpowiedz
 5. CostaBrava  2 października 2015 00:24

  Mialam ta kuracje. jest naprawde dobra i skuteczna. dodatkowo uzywalam delikatnego szamponu z biovaxa ktory na pewno duuuzo pomogl jezeli chodzi o wypadanie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany