Kosmetyk Wszech Czasów 2024 dla AVA Aktywne Peptydy – Serum redukujące zmarszczki mimiczne

Pionier Eco Beauty w Polsce, czyli marka AVA odniosła sukces na gali Kosmetyk Wszech Czasów 2024. W kategorii „Pielęgnacja twarzy- serum i maseczki” Laboratorium Kosmetyczne AVA zostało nagrodzone za wyjątkowy kosmetyk –AVA Aktywne Peptydy – Serum redukujące zmarszczki mimiczne. Marka AVA po raz kolejny została doceniona i nagrodzona przez expertów beauty.

Gala Kosmetyk Wszech Czasów serwisu Wizaż.pl to bezsprzecznie jedno z najważniejszych wydarzeń na rynku beauty w Polsce. To właśnie wtedy nagradzane są najlepiej ocenione produkty przez wyjątkową społeczność Wizażanek.

Wydarzenie poprowadziły trzy wyjątkowe kobiety: znana i lubiana przez wszystkich prezenterka telewizyjna i dziennikarka Gabi Drzewiecka, Anna Rucińska – Head of Burda Beauty Center & Communities oraz Agnieszka Rowicka – redaktor naczelna serwisu Wizaż.pl.

Rozstrzygnięto również plebiscyt na Influencera Roku 2024, w którym to internauci oddawali swoje głosy na ulubionych twórców internetowych. Główną nagrodę i tytuł otrzymała Karolina Zajas. Influencerką Roku w kategorii Lifestyle została Karolina Cichocka, w kategorii Make-up Weronika Białek, w kategorii SkinCare – Agnieszka Dziarnowska, a w kategorii Hair – Julia Kubik, która niestety nie mogła być obecna na gali.

Poznaliśmy też Ambasadorkę Roku 2024, czyli Katarzynę Jaworską.

W kategorii PIELĘGNACJA TWARZY – SERUM I MASECZKI Laboratorium Kosmetyczne AVA zostało nagrodzone za wyjątkowy kosmetyk –AVA Aktywne PeptydySerum redukujące zmarszczki mimiczne, które pokochały Wizażanki za skuteczność już od pierwszych aplikacji.

Nagrodę odebrała: Prezes Laboratorium Kosmetycznego AVA – Larysa Dysput Goławska (czwarta od prawej strony).

Po wręczeniu nagród prowadzące przekazały scenę we władanie polskiej księżniczce popu, czyli Margaret! Zdolna wokalistka zaśpiewała swoje najpopularniejszego przeboje, rozgrzewając widownię do czerwoności.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (16 głosów, średnia: 5,00 z 5)
zapisuję głos...