Kosmetyczne nowości: BioDermic – kompleksowa kultywacja piękna

„Wszystko, co żywe wypełnione jest pięknem, które pochodzi z natury. Wystarczy uczynić z niej naszego sojusznika…” – przekonują twórcy dermokosmetyków BioDermic i trzeba przyznać, że to pociągająca filozofia.

 

Piękno jest obecne w każdym z nas, wymaga jedynie właściwej kultywacji. Wszystko, co żywe wypełnione jest pięknem, które pochodzi z natury. Wystarczy uczynić z niej naszego sojusznika, przekonać ją, by użyczyła nam przepełnionych uniwersalnymi pierwiastkami piękna komponentów roślinnych i wyciągów organicznych, a następnie użyć ich, do pielęgnacji naszej własnej, wyjątkowej i niepowtarzalnej urody. Oto podstawowe zasady, którymi kierują się twórcy dermokosmetyków BioDermic przy opracowywaniu formuły swoich preparatów.

 

Jak to wygląda w praktyce? BioDermic sięga do naturalnych źródeł piękna, zdrowia

i witalności, z których następnie, korzystając z najnowszych osiągnięć laboratoryjnych nowoczesnej kosmetologii, tworzy podstawę formuły swoich preparatów. Dlatego w dermokosmetykach BioDermic znajdziemy bogactwo naturalnych wyciągów organicznych i substancji czynnych tworzonych w oparciu o organiczne ekstrakty. BioDermic oferuje m. in. preparaty na bazie ekstraktu z kawioru, wyciągu z pereł morskich czy pestek i liści oliwnych, które tworzą kompletne serie kosmetyków (kremy, toniki, mleczka, maski itd.) przeznaczonych do pielęgnacji cery i skóry.

 

– Naturalne komponenty, których używamy to substancje o potwierdzonej skuteczności działania. Na ich podstawie tworzymy receptury, których zadaniem jest odkryć i podkreślić naturalne piękno. W BioDermic wierzymy, że każdy ma prawo do radości płynącej z odkrywania oraz pielęgnowania własnej niepowtarzalnej urody. Każdy ma prawo do piękna. Dlatego naszym celem jest tworzenie kosmetyków, dzięki którym nasi klienci mogą w pełni cieszyć się naturalnym pięknem swojej cery – Mirosław Jankowski Prezes Zarządu BioDermic Polska.

 

Produkty BioDermic zwracają również uwagę eleganckim designem i przystępną ceną, a zastosowanie pojemników typu „airless” wyposażonych pompkę próżniową, gwarantuje wygodną, higieniczną i ekonomiczną aplikację.

 

Dermokosmetyki BioDermic to kuszącą propozycja dla wszystkich poszukujących kompleksowej metody kultywacji piękna.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (131 głosów, średnia: 4,55 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany