Konkursowy Piątek! Back to School z maskarą Alterra, Max Lash Booster!

Zgodnie z zapowiedzią w dzisiejszym konkursie przygotowałyśmy dla Was coś bardzo wyjątkowego, ponieważ nagradzamy aż 10 osób! A do wygrania, jak zawsze, cudowna perełka. Tym razem jest to tusz do rzęs marki Alterra, Max Lash Booster. Idealny dla początkujących w makijażu i tych bardziej zaawansowanych!

KONKURS Alterra

Konkursowy Piątek z KobietaMag!

Cieszymy się, że trafiłaś na ten artykuł i dołączasz do społeczności KobietaMag. Co piątek, w naszych mediach społecznościowych, ogłaszamy dla Was ciekawe konkursy, w których możecie wygrać prawdziwe skarby. Dziś, zgodnie z zapowiedzią, mamy dla Was tusz do rzęs o naturalnym i delikatnym składzie, który na rzęsach działa prawdziwe cuda! Alterra, Max Lash Booster Mascara zapewnia spektakularne pogrubienie i wydłużenie rzęs, a przy tym, w formule tuszu znajdziesz wyłącznie delikatne składniki.

Alterra, Max Lash Booster Mascara

Alterra, Max Lash Booster Mascara to idealny tusz do rzęs dla osób, które zaczynają przygodę z makijażem, ale również dla tych zaawansowanych. Maskara Alterra, Max Lash Booster świetnie sprawdzi się jako element codziennego makijażu. Trzyma się cały dzień, a nakładając kolejne warstwy możesz budować efekt, jaki chcesz uzyskać. Miękka szczoteczka pozwala dotrzeć do każdej rzęsy. Tusz się nie osypuje, nie skleja rzęs, jest delikatny, więc nie powinien powodować reakcji alergicznych. Według nas to świetny produkt także dla nastolatek, które chcą subtelnie podkreślić rzęsy, ale nie tworzyć teatralnego efektu.

Makijaż dla początkujących

Konkurs na Facebooku i Instagramie

Konkurs na Facebooku

 

Konkurs na Instagramie:

 

Powodzenia!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (38 głosów, średnia: 4,66 z 5)
zapisuję głos...