Konkurs: Zadbaj o swoją intymność

Dla każdej z nas zdrowie intymne jest niezwykle ważnym elementem życia, codziennie bowiem jesteśmy narażone na wpływ czynników zewnętrznych, które mogą wywołać dyskomfortową infekcję pochwy. Podstawą infekcji pochwy jest zaburzenie równowagi mikrobiologicznej flory pochwy. Może do niego dojść np.: podczas stosowania antybiotyku, w wyniku zmian hormonalnych, przy stresie, czy w wyniku nieprawidłowej higieny intymnej. Wraz z producentem – firmą IBSS BIOMED  S.A. – przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać 5 zestawów nagród, stworzonych z myślą o zdrowiu intymnym Polek. Szczegóły zobaczcie poniżej.

Konkurs zdrowie intymne

 

Warunkiem uczestnictwa w naszym konkursie jest udzielenie prawidłowych odpowiedzi na pytania:

  1. Ile szczepów bakterii probiotycznych wchodzi w skład produktów inVag®, prOVag® , prOVag żel® ?
  2. Jak nazywają się szczepy bakterii probiotycznych wchodzących w skład produktów inVag®, prOVag® , prOVag żel®?

Podpowiedzi znajdziecie na stronie poświęconej produktom ginekologicznym producenta i sponsora nagród – firmy IBSS BIOMED S.A.

 

Prawidłowe odpowiedz, wraz z danymi odresowymi, przesyłajcie do 07.02.2013 na adres: redakcja@kobietamag.pl z tematem: „Zadbaj o swoją intymność”.  Nagradzamy 1., 80., 160., 240. i 320. poprawną odpowiedź.

 

W skład każdego zestawu wchodzi:

inVag® – dopochwowy lek probiotyczny, stosowany u kobiet w celu przywrócenia lub uzupełnienia flory bakteryjnej pochwy oraz utrzymania właściwego pH pochwy. inVag® utrzymuje równowagę mikrobiologiczną w obrębie układu moczowo-płciowego i zapobiega rozwojowi zakażeń.

prOVag® – doustny probiotyk ginekologiczny, o długotrwałym działaniu. prOVag® polecany jest zwłaszcza w nawracających niedyspozycjach intymnych, jako długotrwała ochrona intymna oraz podwójna osłona do doustnego antybiotyku dla kobiet.

prOVag żel®  – to innowacyjny żel do stosowania w okolicach intymnych w celu: pielęgnacji, nawilżania, łagodzenia podrażnień i ochrony przed niekorzystnymi bakteriami i grzybami. Utrzymując odpowiednią kwasowość, żel chroni równowagę mikrobiologiczną tych okolic i tym samym ogranicza wzrost niekorzystnych bakterii i grzybów. prOVag żel polecany jest w sytuacjach wystąpienia podrażnień i suchości okolic intymnych oraz w stanach szczególnej podatności na podrażnienia i zaburzenia równowagi mikrobiologicznej okolic intymnych.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (90 głosów, średnia: 4,34 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. efffciaa  6 kwietnia 2016 12:36

    fajny konkurs

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany