Ogłaszamy konkurs z książką genialnego Roberta Greene’a „Prawa ludzkiej natury”!

Lubisz mądre i otwierające umysł lektury, pomagające Ci zrozumieć otaczającą rzeczywistość oraz innych ludzi? Szukasz gotowego zbioru drogowskazów, które nakierują Cię na właściwą ścieżkę, a później poprowadzą nią aż do końca, motywując i ułatwiając odkrycie tkwiącego w Tobie potencjału? Weź udział w konkursie z książką „Prawa ludzkiej natury” Roberta Greene’a – wybitnego psychologa i światowego autorytetu w dziedzinie budowania strategii, władzy i manipulacji – wydanej nakładem wydawnictwa Sensus, która właśnie wchodzi do polskich księgarni! Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i zawalcz o jeden z dwóch egzemplarzy wielkiego przewodnika po meandrach natury człowieka!

konkurs z książką

Ogłaszamy konkurs z książką Roberta Greene’a „Prawa ludzkiej natury”!

„Prawa ludzkiej natury” to błyskotliwy, oparty na solidnej dawce wiedzy i doświadczenia, a przede wszystkim napisany z naukowym zacięciem, choć operujący przystępnym językiem, psychologiczny poradnik, ułatwiający osiąganie celów, do których wszyscy dążymy. Pozwoli czytelnikowi lepiej poznać samego siebie, dostrzec z pozoru niewidoczne ludzkie maski i nabrać odwagi, by nauczyć się zdejmować własną. Przedstawia koncepcje zapożyczone z różnych dziedzin i filozofii.  Jest doskonałym punktem wyjścia do ciekawej rozmowy o ideałach, sukcesie czy motywacji, ale także o zazdrości, zawiści, megalomanii czy toksycznych związkach z innymi ludźmi.

 

Zadanie konkursowe:

 • W maksymalnie pięciu zdaniach opisz, co robisz, gdy opuszcza Cię Twoja wewnętrzna siła. Czy znasz jakieś sprawdzone sposoby motywowania się, które mógłbyś/mogłabyś nam polecić?
 • Swoją odpowiedź wyślij na adres: redakcja@kobietamag.pl. W tytule wiadomości wpisz: Prawa ludzkiej natury
 • Na Twoją wiadomość czekamy do 9 lutego br. Dwie najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy egzemplarzami książki „Prawa ludzkiej natury”! Powodzenia!

Pamiętaj, aby do treści maila dołączyć swoje dane teleadresowe. Wtedy otrzymasz nagrodę znacznie szybciej!

Czekamy na Twoje zgłoszenie! Ogólne zasady konkursów znajdziesz w Regulaminie portalu.

 

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (124 głosów, średnia: 4,61 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Erna  28 stycznia 2020 13:51

  Wow! nareszcie konkurs!

  Odpowiedz
  • Agnieszka Moroz  28 stycznia 2020 14:59

   Zapraszamy do udziału 🙂

   Odpowiedz
 2. marta_12  28 stycznia 2020 16:21

  Powodzenia 🙂

  Odpowiedz
 3. madllen  4 lutego 2020 10:07

  Książka jest tym, co lubię najbardziej. Niejedna kobieta ostatni grosz potrafi wydać na kolejną parę butów, tak ja nie potrafię powstrzymać się przed zakupem kolejnej lektury do mojej domowej biblioteczki. Bardzo lubię celebrować „całą chwilę” z książką (zapach, dotyk,ja i … ona ).

  Odpowiedz
 4. agasam9  7 lutego 2020 07:21

  fajnie byłoby wygrać…

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany