KONKURS: Wykonaj laurkę dla Mamy i wygraj zestaw kosmetyków Soraya z linii ŚWIAT NATURY

Z okazji Dnia Matki wraz z marką SORAYA przygotowaliśmy dla Was konkurs na najciekawszy kolaż pod tytułem: „Najlepsze życzenia dla mojej Mamy”. Aby wziąć udział w konkursie stwórz kolaż w formie laurki, w którym wykorzystasz przynajmniej 1 zdjęcie kosmetyku Soraya z linii ŚWIAT NATURY.

SWIAT-NATURY-SORAYA-zestaw-kosmetykow

Kolaż można wykonać w dowolnym programie graficznym lub skorzystać z portalu www.inspiruj.net, gdzie znajdziecie zdjęcia kosmetyków. Zdjęcia kosmetyków można także pobrać z tego artykułu. Nagrodą w naszym konkursie są zestawy kosmetyków Soraya z linii ŚWIAT NATURY. Mamy do rozdania 5 takich zestawów. Wszystkiego o kosmetykach z tej linii dowiesz się z artykułu  Nowość: Świat Natury Soraya- sekret piękna kobiet z krańców świata

ZASADY konkursu:

Prześlij na adres redakcji: redakcja@kobietamag.pl swój kolaż w formie laurki, w którym wykorzystasz przynajmniej 1 zdjęcie kosmetyku Soraya z linii ŚWIAT NATURY. Jedna osoba może wysłać 1 kolaż. Termin konkursu: 22.05.2013 -05.06.2013. Pięć zwycięskich kolaży wyłoni redakcja. Mail wyślij z tematem: „Najlepsze życzenia dla mojej Mamy”. W skład zestawu wchodzi:

  • Regenerujący olejek do twarzy z serii ŚWIAT NATURY
  • Regenerujący krem półtłusty – olej arganowy z serii ŚWIAT NATURY
  • Odżywczy krem półtłusty – olej z amarantusa z serii ŚWIAT NATURY
  • Wygładzający krem pod oczy – olej z róży z serii ŚWIAT NATURY

Zdjęcia do wykorzystania w konkursie:

regenerujacy olejek do twarzy soraya

krem-odzywczy olej z amarantusa soraya

krem-poltlusty olej arganowy soraya

Soraya_krem-pod-_oczy_z-rozy_

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (135 głosów, średnia: 4,62 z 5)
zapisuję głos...