Konkurs: wygraj zestaw regenerujący Biovax do pielęgnacji włosów blond i rozjaśnianych

Na ten słoneczny jesienny weekend proponujemy Wam konkurs, w którym można wygrać 5 zestawów regenerujących Biovax do pielęgnacji włosów blond i rozjaśnianych. Firma L?Biotica – producent serii Biovax specjalizuje się od lat w bezpiecznych, a równocześnie zaawansowanych biotechnologicznie kosmetykach dla kobiet poszukujących profesjonalnej pielęgnacji.

Seria Biovax do włosów blond i rozjaśnianych firmy L?biotica to bezpieczne, a równocześnie zaawansowane biotechnologicznie kosmetyki dla kobiet poszukujących profesjonalnej pielęgnacji.

Aby wygrać jeden z zestawów należy poprawnie odpowiedzieć na poniższe pytania.

biovax konkurs, włosy blond zniszczone

1. Dlaczego kosmetyki do włosów z serii Biovax do włosów blond i rozjaśnianych mogą być stosowane również przez alergików i osoby o wrażliwej skórze?

a) Nie zawierają substancji potencjalnie drażniących (konserwantów, parabenów), a w składzie znaleźć można tylko naturalne olejki, ekstrakty i substancje ochronne od najlepszych certyfikowanych dostawców

b) Kosmetyki do pielęgnacji włosów rzadko są przyczyną reakcji alergicznych.

2. Jakie preparaty wchodzą w skład serii Biovax do włosów blond i rozjaśnianych (podpowiedzi szukaj na stronie: www.lbiotica.pl):

a) Szampon i odżywka do włosów blond i rozjaśnianych

b) Szampon i maseczka do włosów blond i rozjaśnianych

c) Intensywnie regenerujący szampon, maseczka i dwufazowa odżywka bez spłukiwania do włosów blond i rozjaśnianych

Odpowiedzi prosimy przesyłać do dnia 7.10.2011 na adres z dopiskiem: „Konkurs: wygraj zestaw regenerujący Biovax”. Nagrodzimy 1., 20., 40., 60. i 80. poprawną odpowiedź.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (90 głosów, średnia: 4,42 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany