Konkurs: Wygraj na lato MEGA ZESTAW do pielęgnacji włosów marki PILOMAX

Razem z Laboratorium Pilomax przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać doskonały na lato MEGA ZESTAW produktów do pielęgnacji włosów tej marki. Każdy zestaw zawiera:

 • WAX COLOUR CARE – maskę do włosów farbowanych ciemnych
 • Szampon oczyszczający REGENERACJA krok 1. do włosów farbowanych ciemnych
 • SUN WAX – Odżywkę ochronno-pielęgnacyjną bez spłukiwania
 • Zestaw Hair Spa – do wykonywania ciepłych kompresów

pilomax-konkurs

Receptura kosmetyków Pilomax opiera się na naturalnych składnikach, z wyłączeniem parabenów, SLS i – tam, gdzie to możliwe – SLES. Dzięki temu regeneracja i pielęgnacja włosów przynosi widoczne efekty, nie drażniąc nawet bardzo wrażliwej skóry głowy.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć poprawnie na poniższe pytanie konkursowe:

Który z szamponów WAX Daily w swoim składzie zawiera kolagen morski?
Podpowiedzi szukaj na www.pilomax.pl

Na wasze odpowiedzi czekamy do 5.07.2015. Przesyłajcie je na adres redakcja@kobietamag.pl  Koniecznie w temacie wiadomości prosimy umieścić:  Konkurs: Lato z produktami marki Pilomax

Przypominamy, by poza treścią odpowiedzi na zadanie konkursowe w mailach umieszczać swoje dane teleadresowe. To znacznie przyśpiesza wysyłkę nagród!

Nagrodzimy 35.,  150. i 300. poprawną odpowiedź  jednym z 3 zestawów zawierającym produkty Pilomax:

 • WAX COLOUR CARE – maska do włosów farbowanych ciemnych – więcej o tej nagrodzie znajdziesz w artykule:  Pielęgnacja i regeneracja ciemnych farbowanych włosów od Pilomax
 • Szampon oczyszczający REGENERACJA krok 1. do włosów farbowanych ciemnych –  – więcej o tej nagrodzie znajdziesz w artykule:  Pielęgnacja i regeneracja ciemnych farbowanych włosów od Pilomax
 • SUN WAX – Odżywka ochronno-pielęgnacyjna bez spłukiwania. Odżywka chroni włosy przed szkodliwym działaniem: promieni UV, wiatru i soli morskiej. Przeciwdziała przesuszeniu włosów i skóry głowy. Jednocześnie ułatwia rozczesywanie i układanie włosów dodając im objętości oraz nadając piękny zapach.
 • Zestaw Hair Spa – do wykonywania ciepłych kompresów. Aby uzyskać maksymalny efekt działania masek warto raz na kilka zabiegów wykonać ciepły kompres. Zestaw ten umożliwia wykonanie takiego kompresu, który powoduje zwiększenie ciśnienia cząsteczkowego aktywnych składników maski, co znakomicie ułatwia głębszą penetrację kory włosa. Zestaw Hair Spa zawiera:
  • turban polarowy
  • grzebień z rzadkimi zębami

Ogólne zasady konkursów organizowanych na naszym portalu znajdziecie w Regulaminie portalu

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (117 głosów, średnia: 4,71 z 5)
zapisuję głos...