Konkurs: Wygraj depilator ES-ED23 marki Panasonic i poznaj depilację doskonałą!

Czy depilator może uczynić Twoje życie doskonalszym? Tak! Doskonałości warto poszukiwać w każdej dziedzinie życia. Dlatego czekają na Was ciekawe konkursy, zorganizowane przez markę Panasonic oraz nasz portal!

Jeżeli w okresie 17.11.2017 – 12.01.2018 zakupisz jeden z promocyjnych depilatorów marki Panasonic, zarejestruj paragon na stronie https://doskonaloscwkazdymdetalu.pl/ i wygraj luksusowy zestaw kosmetyków Rituals! Na tej samej stronie możesz też odpowiedzieć na pytanie „na czym polega Twoja doskonałość” i wygrać inne cenne nagrody, takie jak wyjazd do SPA w Grecji. Hashtag akcji to #mojadoskonalość, #mojadoskonalosc – szukajcie go w mediach społecznościowych. Plakat akcji znajdziesz poniżej.

A u nas? Na naszej stronie do wygrania 3 depilatory marki Panasonic za przysłanie kreatywnej odpowiedzi.

Dlaczego warto wygrać depilator ES-ED23?

Z depilatorem ES-ED23 depilacja będzie dokładna, szybka i bezbolesna. Dzięki dwóm dyskom, z których drugi usuwa włoski, pominięte przez pierwszy, głowicą ze swobodą ruchu w 60 stopniach i wbudowanej diodzie LED z pewnością zauważysz i usuniesz wszystkie włoski. Co więcej, depilator jest wyposażony w aż 6 wymiennych nasadek, z których każda umożliwia dokładną depilację innej części ciała, oraz w rolkę do peelingu stóp. Można go używać pod prysznicem lub w wannie, a po użyciu opłukać go pod bieżącą wodą. Warto też dodać, że depilator jest wyjątkowo pięknie wykonany 🙂

Co zrobić, aby go wygrać?

Zrób zdjęcie, na którym pokażesz nam, czym jest dla Ciebie doskonałość – może to być krajobraz, przedmiot, wzór, zwierzę, wyjątkowo udana fryzura lub makijaż… Dołącz do niego krótki, jednozdaniowy opis i prześlij nam na adres redakcja@kobietamag.pl. Wiadomość zatytułuj „Moja doskonałość – konkurs Panasonic”.
Do wiadomości dołącz swoje dane teleadresowe – to znacznie przyspieszy wysyłkę.

Na odpowiedzi czekamy do 11 grudnia. Spośród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy 3 najciekawsze zdjęcia z opisem i nagrodzimy je depilatorami ES-ED23. Do dzieła!

Postanowienia szczególne konkursu „Moja doskonałość”

W zakresie, w jakim prace nagrodzone w Konkursie będą stanowić utwory w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, biorący udział w Konkursie oświadczają, że:
a) posiadają pełne prawa autorskie do nadesłanej pracy i prawa te nie są w żadnym zakresie obciążone ani ograniczone na rzecz osób trzecich. Zgłoszenia muszą być unikalnymi zdjęciami i odpowiedziami na pytanie, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Zdjęcia i teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.
b) zwalniają Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich związanych z ewentualnym naruszeniem autorskich praw majątkowych lub niemajątkowych oraz dóbr osobistych w związku z korzystaniem przez Organizatora w zakresie publikacji wyników Konkursu;
c) poprzez przesłanie pracy konkursowej w sposób określony w Regulaminie i w niniejszej publikacji, wyrażają zgodę na publiczne udostępnianie pracy konkursowej na stronach serwisu www. KobietaMag.pl, serwisu prowadzonego przez markę Panasonic, a także na kontach tych podmiotów w mediach społecznościowych. Autorzy ewentualnie opublikowanych prac w mediach społecznościowych zostaną oznaczeni imieniem oraz pierwszą literą nazwiska.
Ogólne zasady konkursów organizowanych na naszym portalu znajdziecie w Regulaminie portalu.

Plakat akcji #mojadoskonalość

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (154 głosów, średnia: 4,72 z 5)
zapisuję głos...