Ogłaszamy konkurs: „Wszystkie imiona śmierci” z premierową książką Sylwii Waszewskiej od wydawnictwa Initium!

Kilka dni temu rozwiązaliśmy nasz błyskawiczny konkurs z książką Grzegorza Wielgusa „Saal” i obiecaliśmy Wam kolejny. Dziś spełniamy tę obietnicę, roztaczając przed Wami wizję przyjemnego i kreatywnego weekendu, bowiem będziecie miały okazję użyć wyobraźni i zdobyć świeżo wydaną książkę Sylwii Waszewskiej „Imiona śmierci”! To powieść dla kobiet, które pragną rozwinąć w sobie siłę i charyzmę, pozwalające pokonać wszelkie przeciwności losu. Jeśli i Wy do nich należycie, koniecznie weźcie udział w naszej zabawie! Wystarczy krótka, pomysłowa odpowiedź, by ta pasjonująca książka trafiła na stosik przy Waszym łóżku. Zapraszamy!

wszystkie imiona śmierci

kolaż własny redakcji, źródło zdjęcia w tle: pixabay.com (golf-2899641_1280)

Ogłaszamy konkurs: „Wszystkie imiona śmierci” z premierową książką Sylwii Waszewskiej od wydawnictwa Initium!

 

Zadanie konkursowe:

 • Napisz, jakie imię mogłaby nosić Śmierć, gdyby przyjęła postać osoby.
 • Swoją odpowiedź wyślij na adres: redakcja@kobietamag.pl. W tytule wiadomości wpisz: „Wszystkie imiona śmierci”.
 • Na Twoją odpowiedź czekamy do 28 maja br. Najciekawszą z odpowiedzi nagrodzimy egzemplarzem nowej książki Sylwii Waszewskiej „Imiona śmierci”. 
 • Pamiętaj, aby do treści maila dołączyć swoje dane teleadresowe. Wtedy otrzymasz nagrodę znacznie szybciej!

 

 

O książce:

„Imiona śmierci” opowiadają historię walki i zemsty, ale także wielkiej miłości. Uczą wytrwałości i wierności prawdziwym zasadom, a wszystko to w pięknych choć surowych okolicznościach Japonii. Główna bohaterka, Yoshiko Kansei, jest siedemnastoletnią mieszkanką malowniczej wyspy Shindo. Pewnego dnia zostaje ona zmuszona do opuszczenia swojego sparaliżowanego dziadka, którym się opiekuje, a który od jej najmłodszych lat szkolił ją w sztukach walki. Nadchodzi bowiem czas, by spełnić jego życzenie i pomścić krzywdę wyrządzoną niegdyś rodzinie Yoshiko przez Mistrza ich regionu, Czerwonego Smoka. By jednak móc dokonać zemsty, Yoshi musi najpierw odbyć szkolenie u Mistrza Pustej Natury.

Dziewczyna wyrusza w podróż, która zmienia całe jej życie. W drodze do celu spotyka rannego rebelianta Shugę, który chce obalić obecnie rządzących Shindo Mistrzów i niespodziewanie staje się zarówno dla Yoshiko, jak i dla wyspy, bardzo ważną osobą. Kiedy Yoshiko dociera wreszcie do siedziby Mistrza Pustej Natury, gospodarz okazuje się nie być tym, kogo się spodziewała. Jej prywatna misja nieoczekiwanie zmienia pierwotne oblicze. Zaraz potem na wyspie pojawiają się Południowcy, zmierzający do przejęcia władzy na całym obszarze. Staje się jasne, że odtąd nic już nie będzie takie samo…

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (38 głosów, średnia: 4,74 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. marta_12  22 maja 2021 10:15

  Powodzenia 🙂

  Odpowiedz
 2. janka1312  22 maja 2021 21:31

  powodzenia 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany