Ogłaszamy konkurs: „Włosy pełne blasku z nową serią Milk Therapy L’biotica”!

Do lata coraz bliżej, a Ty wciąż nie możesz cieszyć się pięknymi, zdrowymi włosami pełnymi blasku? Po ostatnich chłodnych miesiącach nadal zmagasz się z matowymi, poprzecieranymi od szalików i kołnierzy włosami o rozdwojonych końcówkach i niekomfortowej skłonności do elektryzowania się? Weź udział w konkursie, który przygotowaliśmy dla Ciebie wspólnie z marką L’biotica i wygraj jeden z trzech zestawów mlecznych kosmetyków z najnowszej linii Milk Therapy!

włosy pełne blasku

kolaż własny redakcji, źródło zdjęcia w tle www.pixabay.com

Ogłaszamy konkurs: „Włosy pełne blasku z nową serią Milk Therapy L’biotica”!

 

Zadanie konkursowe: 

  • W maksymalnie 5 zdaniach napisz, jakie znasz sposoby na przywrócenie blasku matowym włosom
  • Swoją odpowiedź wyślij na adres: redakcja@kobietamag.pl. W tytule wiadomości wpisz: „Milk Therapy Lbiotica”.
  • Na Twoją odpowiedź czekamy do 26 maja br. 3 najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy zestawami kosmetyków L’biotica Professional z najnowszej linii Therapy Milk.
  • Pamiętaj, aby do treści maila dołączyć swoje dane teleadresowe. Wtedy otrzymasz nagrodę znacznie szybciej!

 

Czekamy na Twoje zgłoszenie! Ogólne zasady konkursów znajdziesz w Regulaminie portalu.

A oto nagrody:

 

L’biotica Professional Therapy Milk- mleczny szampon przywracający blask włosom matowym

Proteiny mleczne,

Miód Manuka,

Ceramidy.

Szampon z linii Milk Therapy, otulającej włosy apetycznym, mlecznym zapachem z nutami słodkiego karmelu i miodu. To idealny sposób na zaspokojenie pragnienia matowych włosów, pilnie potrzebujących intensywnego nawilżenia i pozbawionych blasku.

Proteiny mleka zatrzymują wodę w strukturze włosa, zapobiegając ponownemu przesuszeniu kosmyków. Zwiększają ich odporność na szkodliwe czynniki, takie jak nadmierne suszenie, stylizacja czy kontakt z twardą wodą.

+ Skład szamponu został oparty o 3D MilkProtein Complex™,  wykorzystujący zdolność nisko- i wysokocząsteczkowych protein mlecznych, które odbudowują osłabioną i zniszczoną strukturę włosa.

+ Dzięki lekkiej, nieobciążającej formule, szampon pozostawia włosy pełnymi witalności i objętości.

 

L’biotica Professional Therapy Milk- mleczna odżywka przywracająca blask włosom matowym

Proteiny mleczne,

Miód Manuka,

Ceramidy.

+ Skład odżywki, podobnie jak formuła szamponu jest opartya o 3D MilkProtein Complex™,  wykorzystujący zdolność nisko- i wysokocząsteczkowych protein mlecznych, odbudowujących osłabioną, zniszczoną strukturę włosa.

+ Ekspresowa odżywka intensywnie nawilża suche partie włosów, wygładzając i regenerując ich uszkodzone końcówki bez niemile widzianego efektu obciążenia.

 

L’biotica Professional Therapy Intensive Milk Mask- Intensywnie regenerująca mleczna maska do włosów

Proteiny mleczne,

Miód Manuka,

Ceramidy.

Jeszcze jeden wspaniały produkt z linii PROFESSIONAL THERAPY – fuzji wspaniałych doznań i luksusowego efektu jak po wizycie w salonie fryzjerskim.

Włosy pielęgnowane produktami z proteinami mleka lepiej zatrzymują wodę, co zapobiega ich ponownemu przesuszeniu i zwiększa wytrzymałość na wpływ szkodliwych czynników, takich jak nadmierne suszenie, stylizowanie czy twarda woda.

Zawiera 3D MilkProtein Complex™, wykorzystujący zdolność nisko- i wysokocząsteczkowych protein mlecznych, odbudowujących osłabioną i zniszczoną strukturę włosa.

Silnie nawilżający miód Manuka zapewnia włosom jedwabistą gładkość i miękkość na całej ich długości. W widoczny sposób dyscyplinuje nawet ekstremalnie przesuszone włosy.

Zawarte w masce ceramidy pełnią rolę cementu spajającego włókna włosów. Domykają powłokę zewnętrzną, chroniąc kosmyki przed uszkodzeniami i zmniejszając ich podatność na dalsze zniszczenia.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (101 głosów, średnia: 4,72 z 5)
zapisuję głos...