Ogłaszamy konkurs: „Walentynkowe wspomnienia”, w którym do wygrania jest najnowsza powieść Renaty Frydrych „Niespodziewanie jasna noc”

W weekend przedstawialiśmy Wam najnowszą powieść Renaty Frydrych. „Niespodziewanie jasna noc”. W wielkim skrócie jest to opowieść o współczesnych Romeo i Julii. O lekturze warto przypomnieć zwłaszcza teraz,  w rozkochanym okresie walentynkowym. W końcu powieść traktuje o tym, co właśnie krąży w powietrzu – o miłości! Będziecie miały okazję po nią sięgnąć i rozczytywać się w niej pod ciepłym kocem przy gorącym kubku kakao, bo w naszym konkursie do wygrania jest aż 5 egzemplarzy „Niespodziewanie jasnej nocy”. Co trzeba zrobić, aby stać się szczęśliwą posiadaczką jednego z nich? Wystarczy przypomnieć sobie kilka miłych chwili i… to na tyle! Szczegóły poniżej.

zdjęcie autorki: fot. Monika Szałek

Ogłaszamy konkurs: „Walentynkowe wspomnienia”, w którym do wygrania jest najnowsza powieść Renaty Frydrych „Niespodziewanie jasna noc”

Zadanie konkursowe:

 • W maksymalnie trzech zdaniach napisz, jak wspominasz Twoje najszczęśliwsze Walentynki. Może poznałaś wtedy swojego ukochanego, jadłaś najpyszniejszą na świecie kolację, albo pojechałaś na niezapomnianą wycieczkę? A może po prostu spędziłaś je z miłością swojego życia i to już samo w sobie było wyjątkowe? Do wiadomości możecie dołączać zdjęcia, bilety, co tylko chcecie!
 • Swoją odpowiedź wyślij na adres: redakcja@kobietamag.pl. W tytule wiadomości wpisz: „Walentynkowe wspomnienia”
 • Na Twoją odpowiedź czekamy do 24 lutego br. Pięć najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy książką Renaty Frydrych „Niespodziewanie jasna noc”

Pamiętaj, aby do treści maila dołączyć swoje dane teleadresowe. Wtedy otrzymasz nagrodę znacznie szybciej!

Czekamy na Twoje zgłoszenie! Ogólne zasady konkursów znajdziesz w Regulaminie portalu.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (90 głosów, średnia: 4,66 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Kika07645  14 lutego 2019 12:32

  Powodzenia 🙂

  Odpowiedz
 2. sylwiawes  14 lutego 2019 16:39

  Ciekawy konkurs 😊

  Odpowiedz
 3. Magdalena  15 lutego 2019 00:51

  Super konkurs 🙂 Powodzenia 🙂

  Odpowiedz
 4. Erna  20 lutego 2019 10:07

  Fajny konkurs.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany