Konkurs: VOLCANO – „All Conditions Comfort” – wygraj wspaniałą kurtkę

Tej zimy możesz przenieść się do mrocznej i tajemniczej Skandynawii… A wszystko dzięki marce VOLCANO! W ubraniach z najnowszej kolekcji, bez względu na warunki pogodowe, będziesz czuć się wygodnie i modnie jednocześnie. Marka słynie z wysokiej jakości, praktyczności i wyczucia stylu, co świetnie ilustruje hasło: All Conditions Comfort. Chcesz się o tym przekonać? Weź udział w naszym konkursie, który zorganizowaliśmy wraz z marką VOLCANO i wygraj kurtkę, dzięki której będziesz mogła wybrać się w niejedną podróż, bez względu na pogodę! Zadanie konkursowe poniżej.

Zadanie konkursowe:

Wyobraź sobie, że możesz ubrać się w dowolnie wybraną kurtkę i przeżyć niesamowitą przygodę w Norwegii. Opowiedz nam tę historię, nie zapominając o kurtce, dzięki której czułaś się komfortowo w każdych warunkach. Napisz o tym tekst, który maksymalnie będzie miał 8 zdań i w odpowiedzi będzie zawierał hasło marki VOLCANO, czyli „All Conditions Comfot” lub hashtag #allconditionscomfort.

Mamy dla Ciebie także inspirację: klimat skandynawskiej przygody poczujesz, gdy obejrzysz najnowszą sesję marki VOLCANO prosto  z Norwegii: Kolekcja VOLCANO jesień zima 2017/18. Płaszcze i kurtki w których pokochasz zimę  

Nagradzamy 3 najciekawsze odpowiedzi! Nagrodą za 1. miejsce jest opisana przez Ciebie kurtka VOLCANO, za 2. miejsce otrzymasz koszulkę longsleeve, a za 3. miejsce T-shirt – modele wybrane przez markę.

Na Wasze odpowiedzi na zadanie konkursowe czekamy do 15.10.2017. Wysyłajcie je na adres: redakcja@kobietamag.pl  W temacie wiadomości prosimy umieścić: Konkurs: VOLCANO – All Conditions Comfort  – a w treści maila swoje dane – imię nazwisko lub tylko nick (jeśli jesteś zarejestrowaną użytkowniczką naszego portalu).

Ocenimy najciekawsze odpowiedzi na zadanie konkursowe. Z nadesłanych prac, wyłonimy 3 osoby, które nagrodzimy wspomnianymi wyżej nagrodami.

Postanowienia szczególne konkursu: VOLCANO – „All Conditions Comfort” – wygraj wspaniałą kurtkę

  1. W zakresie, w jakim prace nagrodzone w Konkursie będą stanowić utwory w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, biorący udział w  Konkursie oświadczają, że:
    a) posiadają pełne prawa autorskie do nadesłanej pracy i prawa te nie są w żadnym zakresie obciążone ani ograniczone na rzecz osób trzecich; Zgłoszenia muszą być unikalnymi odpowiedziami na pytanie, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.
    b) zwalniają Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich związanych z ewentualnym naruszeniem autorskich praw majątkowych lub niemajątkowych oraz dóbr osobistych w związku z korzystaniem przez Organizatora  w zakresie publikacji wyników Konkursu;
    c) poprzez przesłanie pracy konkursowej w sposób określony w Regulaminie i w niniejszej publikacji, wyrażają zgodę na publiczne udostępnianie pracy konkursowej na stronach serwisu www. KobietaMag.pl, serwisu prowadzonego przez markę VOLCANO, a także na kontach tych podmiotów w mediach społecznościowych. Autorzy ewentualnie opublikowanych prac zostaną oznaczeni imieniem oraz pierwszą literą nazwiska. 

Ogólne zasady konkursów organizowanych na naszym portalu znajdziecie w Regulaminie portalu

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (159 głosów, średnia: 4,72 z 5)
zapisuję głos...